Skvělá baterka. Koupil jsem ji pro syna, je velmi spokojený. Ovládání je snadné a přiložené pouzdro umožňuje ji klidně hodit do batohu bez obav z poškrábání. Na výletě v září vydržela fungovat celý den až do dvou hodin v noci. Určitě doporučuji.
LED čelovka s výkonem 550 lumenů a dosahem až 145 m, vybavená další LED diodou s výkonem 50 lumenů a diodou vyzařující červené světlo. Pět hlavních režimů osvětlení a čtyři další umožňují přizpůsobit světelný paprsek aktuálním potřebám.
Třída těsnosti IP66 zajišťuje ochranu před deštěm, vlhkostí a prachem. Pouzdro svítilny je vyrobeno z odolného polykarbonátu a hliníku. Dále je model NU31 odolný proti pádu z výšky do 1 metru.
Napájena vestavěnou Li-Ion baterií s kapacitou 1800 mAh s portem USB-C pro nabíjení. Vybavena inteligentním nabíjecím systémem umožňujícím rychlé a snadné nabíjení akumulátoru (vestavěného).
Svítilna je vybavena nastavitelným úhlem náklonu hlavice do 90 stupňů od vertikály. Hladké ovládání a rychlé přepínání mezi režimy zajišťuje hlavní spínač a pomocný spínač umístěný v horní části pouzdra. Tlačítka různého tvaru a dotyku zajišťují snadné ovládání jednou rukou nebo při slabém osvětlení.
Funkce zámku zabraňuje náhodnému zapnutí svítilny během přepravy. Indikátor úrovně nabití akumulátoru se aktivuje po krátkém stisknutí tlačítka Mode. Na čelence jsou navíc umístěny reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost při aktivitách po setmění.
Výkon, dosah a provozní doba ve vybraných hlavních režimech:
- Turbo - 550 lumenů / 145 m / 5 h,
- High - 200 lumenů / 90 m / 8 h,
- Mid - 60 lumenů / 46 m / 38 h,
- SOS - 550 lumenů / - / -,
- Lokace - 550 lumenů / - / -.
Výkon, dosah a provozní doba ve vybraných režimech dodatečné LED diody:
- Low - 50 lumenů / 15 m / 42 h,
- Ultra Low - 6 lumenů / 6 m / 147 h,
Výkon, dosah a provozní doba ve vybraných režimech červeného světla:
- Konstantní režim - 5 lumenů / 5 m / 80 h,
- Pomalé blikání - 10 lumenů / - / 50 h,
V balení se nachází:
- čelovka NU31 s čelenkou,
- nabíjecí kabel USB-C.
Technické údaje
Barva: Modrá
Zdroj světla: LED dioda
Napájení: vestavěný akumulátor Li-Ion 3,7 V 1800 mAh
Doba svícení: 38 h (v režimu Mid)
Pouzdro: hliník, polykarbonát
Vodotěsnost: norma IP66
Rozměry: 62,3 x 46 x 35,6 mm
Hmotnost: 95,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 550 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 300 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 480 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 147 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1800 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 62,3 mm |
| Průměr | 46 mm |
| Hmotnost | 96 g |
| EAN | 6952506407712 |
| Manufacturer code | NT-NU31-B |
| Značka | Nitecore |
| EAN |