Nagyszerű zseblámpa. A fiamnak vettem, nagyon elégedett vele. A kezelése egyszerű, a mellékelt tok pedig lehetővé teszi, hogy nyugodtan bedobja a hátizsákjába anélkül, hogy aggódnia kellene a karcolások miatt. A szeptemberi táborozáson egész nap működött, egészen hajnali kettőig. Határozottan ajánlom.
LED fejlámpa 550 lumen teljesítménnyel és akár 145 m hatótávolsággal, 50 lumen teljesítményű kiegészítő LED-del és vörös fényt kibocsátó LED-del felszerelve. Öt fő világítási mód és négy kiegészítő mód lehetővé teszi a fénycsóva az aktuális igényekhez való igazítását.
Védettségi osztály IP66 biztosítja a védelmet eső, nedvesség és por ellen. A lámpa burkolata strapabíró polikarbonátból és alumíniumból készült. Továbbá az NU31 modell ellenáll egy 1 méteres magasságból való esésnek.
Beépített 1800 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátorral működik, USB-C töltőporttal. Intelligens töltőrendszerrel felszerelve, amely lehetővé teszi az akkumulátor gyors és könnyű tölthetőségét (beépített).
A lámpa feje 90 fokos szöggel dönthető el a függőlegestől. Az alapos kezelést és a gyors váltást a módok között a főkapcsoló és a segédkapcsoló biztosítja, amely a ház felső részén helyezkedik el. Különböző formájú és érintésű gombok, amelyek megkönnyítik az egykezes kezelést vagy a gyenge fényviszonyok közötti kezelést.
Zárolási funkció megakadályozza a lámpa véletlen bekapcsolását szállítás közben. Az akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője az Mode gomb rövid megnyomásával aktiválódik. Továbbá a hevederen fényvisszaverő elemek is elhelyezésre kerültek, amelyek növelik a biztonságot sötét után végzett tevékenységek során.
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő a kiválasztott fő módokban:
- Turbo - 550 lumen / 145 m / 5 h,
- High - 200 lumen / 90 m / 8 h,
- Mid - 60 lumen / 46 m / 38 h,
- SOS - 550 lumen / - / -,
- Lokáció - 550 lumen / - / -.
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő a kiválasztott kiegészítő LED módokban:
- Low - 50 lumen / 15 m / 42 h,
- Ultra Low - 6 lumen / 6 m / 147 h,
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő a kiválasztott vörös fény módokban:
- Folyamatos - 5 lumen / 5 m / 80 h,
- Lassú villogás - 10 lumen / - / 50 h,
A készlet tartalma:
- NU31 fejlámpa fejpánttal,
- USB-C töltőkábel.
Műszaki adatok
Szín: Kék
Fényforrás: LED
Áramellátás: beépített 3,7 V 1800 mAh Li-Ion akkumulátor
Üzemidő: 38 óra (Mid üzemmódban)
Burkolat: alumínium, polikarbonát
Vízállóság: IP66 szabvány
Méretek: 62,3 x 46 x 35,6 mm
Súly: 95,5 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 550 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 300 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 480 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 147 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1800 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 62,3 mm |
| Átmérő | 46 mm |
| Súly | 96 g |
| EAN | 6952506407712 |
| Manufacturer code | NT-NU31-B |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Két hét használat után elégedett vagyok. Könnyű, kényelmesen hordható, és ha szükséges, nagyon erősen világít. Az akkumulátor sokáig bírja és gyorsan töltődik. Határozottan ajánlom.
No reviews