Svítilna čelová Nitecore NU25 MCT - 400 lumenů
Čelovka vybavená 2 diodami MCT UHE LED, které vyzařují světlo ve 3 různých teplotách barvy, s maximálním výkonem 400 lumenů a dosahem až 132 metrů. Umožňuje volbu bílé nebo červené světelné paprsky, což umožňuje přizpůsobit osvětlení konkrétním podmínkám. Pouzdro je vyrobeno z odolného, a přitom lehkého polykarbonátu.
Odolná konstrukce, Třída ochrany IP66
Pouzdro je vyrobeno z lehkého a trvanlivého polykarbonátu, a dodatečné těsnění zaručuje voděodolnost v souladu s normou IP66 – úplnou ochranu před prachem a vodními proudy o intenzitě až 100 litrů za minutu, směřujícími z libovolné strany. <!--{C}%3C!%2D%2D%7BC%7D%253C!%252D%252DScriptorStartFragment%252D%252D%253E%2D%2D%3E-->Zařízení je také odolné proti pádům z výšky až 1 metr. Úhel sklonu hlavy lze libovolně nastavit.
technologie TrueVision+, 3 teploty barvy
Dioda MCT UHE LED umožňuje výběr tří teplot barvy: neutrální bílé světlo 4500K, teplé o hodnotě 3000K a chladné bílé světlo 6500K.
Použitá technologie TrueVision+ zajišťuje vysokou jasnost díky optimalizovanému tvaru paprsku a až 94% propustnosti světla. To umožňuje přirozenější a prostorovější zobrazení osvětlených objektů.
Režimy provozu
Výkon, dosah a doba provozu - bílé, teplé nebo studené světlo:
- High - 400 lumenů / 64 m / 2 h 40 min
- Mid - 200 lumenů / 45 m / 5 h
- Low - 60 lumenů / 24 m / 13 h
- Ultralow - 6 lumenů / 4 m / 45 h
- SOS / Beacon - 400 lumenů / - / -
Výkon, dosah a doba provozu - červené světlo:
- High - 15 lumenů / 7 m / 10 h
- Low - 5 lumenů / 4 m / 26 h
- Flash - 15 lumenů / - / -
Napájení z akumulátoru
Zdroj napájení svítilny je vestavěný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 700 mAh. Na těle je umístěn port USB-C a inteligentní nabíjecí systém, který umožňuje rychlé a pohodlné doplňování energie. Dvě tlačítka na horní části pouzdra umožňují nastavení teploty barvy a jasu. Současným stisknutím obou se aktivuje funkce blokování proti náhodnému spuštění. Pod diodami se nachází indikátor informující o úrovni nabití baterie.
Elastický pásek, spona, difuzní taška
Nastavitelný elastický pásek umožňuje dokonalé přizpůsobení svítilny k hlavě uživatele. Na pásku jsou umístěny reflexní prvky, které zlepšují viditelnost a zvyšují úroveň bezpečnosti po soumraku. Součástí je difuzní taška, která umožňuje použití čelovky jako zdroje měkkého, rozptýleného světla - vhodného např. při kempování. Pouzdro slouží také jako pouzdro pro uložení svítilny, když není používána.
Nejdůležitější vlastnosti
- maximální výkon 400 lumenů
- dosah až 132 metrů
- 4 režimy bílého a 3 červeného světla
- 3 teploty světla
- nastavitelný pásek na hlavu
- třída ochrany IP66
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 400 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 160 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 26 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Materiál krytu | Polykarbonát |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, Bílé teplé, Bílé studené, Bílé neutrální, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Čelenka | Ano |
| Délka | 60 mm |
| Průměr | 36 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| EAN | 6952506409020 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU25 MCT |
| Značka | Nitecore |
| EAN |