Nitecore NU25 MCT fejlámpa - 400 lumen
Fejlámpa, amely 2 MCT UHE LED diódával van felszerelve, amelyek 3 különböző színhőmérsékleten bocsátanak ki fényt, maximális fényerőként 400 lumen teljesítménnyel és 132 méteres hatótávolsággal. Megadja a lehetőséget a fehér vagy piros fénycsóva kiválasztására, ami lehetővé teszi, hogy a világítást a konkrét körülményekhez igazítsuk. A ház tartós, ugyanakkor könnyű polikarbonátból készült.
Tartós szerkezet, IP66-os védettségi osztály
A ház könnyű és tartós polikarbonátból készült, és a további tömítés garantálja az IP66-os szintű vízállóságot – teljes védelem a por és a 100 liter/perc intenzitású vízsugár ellen, amely bármilyen irányból érkezik. A készülék akár 1 méteres magasságból történő eséseknek is ellenáll. A fej dőlési szöge szabadon állítható.
TrueVision+ technológia, 3 színhőmérséklet
Az MCT UHE LED diódák lehetővé teszik három színhőmérséklet kiválasztását: semleges fehér fény 4500K, meleg 3000K és hideg fehér fény 6500K.
Az alkalmazott TrueVision+ technológia magas fényerőt biztosít az optimalizált fénycsóva alakjának köszönhetően és akár 94%-os fényáteresztéssel. Ez lehetővé teszi a megvilágított tárgyak természetesebb és térbeli leképezését.
Üzemmódok
Fényerő, hatótáv és működési idő - fehér, meleg vagy hideg fény:
- High - 400 lumen / 64 m / 2 óra 40 perc
- Mid - 200 lumen / 45 m / 5 óra
- Low - 60 lumen / 24 m / 13 óra
- Ultralow - 6 lumen / 4 m / 45 óra
- SOS / Beacon - 400 lumen / - / -
Fényerő, hatótáv és működési idő - piros fény:
- High - 15 lumen / 7 m / 10 óra
- Low - 5 lumen / 4 m / 26 óra
- Flash - 15 lumen / - / -
Akkumulátoros táplálás
A zseblámpa táplálása beépített lítium-ion akkumulátor segítségével történik, amelynek kapacitása 700 mAh. A házon egy USB-C port és egy intelligens töltőrendszer található, amely lehetővé teszi az energia gyors és kényelmes feltöltését. A burkolat tetején található két gomb lehetővé teszi a színhőmérséklet és a fényerő szabályozását. Mindkét gomb egyidejű megnyomása aktiválja a véletlen bekapcsolás elleni zár funkciót. Az alábbi diódák alatt található egy jelző, amely az akkumulátor töltöttségi szintjéről tájékoztat.
Rugalmas fejpánt, klipsz, diffúzor tok
Állítható, rugalmas fejpánt lehetővé teszi a zseblámpa tökéletes illeszkedését a felhasználó fejéhez. A pánton elhelyezett fényvisszaverő elemek javítják a láthatóságot és növelik a biztonság szintjét alkonyat után. A készlet tartalmaz egy diffúzor tokot, amely lehetővé teszi a fejlámpa puha, szórt fény forrásaként történő felhasználását - például kempingezés során alkalmas. A tok a zseblámpa tárolására is alkalmas, amikor nem használják.
Főbb jellemzők
- maximális fényerő 400 lumen
- hatótávolság 132 méterig
- 4 fehér és 3 piros fény mód
- 3 fényhőmérséklet
- állítható fejpánt
- IP66 védettségi osztály
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 400 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 160 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 26 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Burkolat anyaga | Polikarbonát |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Meleg fehér, Hideg fehér, Semleges fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Fejpánt | Igen |
| Hosszúság | 60 mm |
| Átmérő | 36 mm |
| Súly | 50 g |
| EAN | 6952506409020 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU25 MCT |
| Márka | Nitecore |
| EAN |