Kompaktní každodenní svítilna s maximálním výkonem 40 lumenů. Zdroj světla tvoří čtyři diody LED (2 bílé a 2 červené), které díky pěti vestavěným režimům umožňují přizpůsobení osvětlení různým potřebám a podmínkám.
Kryt je vyroben z ultralehkého, odolného polykarbonátu, odolného proti pádu z výšky až 1 metr. Ochranu před prachem, špínou a proudy vody zajišťuje třída voděodolnosti IP66, díky čemuž lze svítilnu používat během aktivit v dešti.
Pracovní režimy / doba svícení / počet lumenů:
- Bílé světlo, Stálé svícení / 1,45 h / 40 lm,
- Bílé světlo, Pomalé blikání / 4 h / 40 lm,
- Červené světlo, Rychlé blikání / 10 h / 4 lm,
- Červené světlo, Pomalé blikání / 10 h / 4 lm,
- Červený indikátor, Pomalé blikání / - / - .
Svítilna je vybavena lithium-iontovou baterií o kapacitě 120 mAh, která se nabíjí pomocí přiloženého kabelu USB-C. Indikátor napájení umožňuje kontrolu úrovně nabití baterie.
Díky přiloženému držáku lze NU05 použít jako světlo na kolo, které lze namontovat na řídítka nebo sedlovou trubku.
V sadě se nachází:
- svítilna,
- Li-Ion baterie,
- čelenka,
- cyklistický držák,
- kabel USB-C.
Technické údaje:
Maximální výkon svícení: 40 lumenů
Maximální doba provozu: 47 h (v režimu Červený indikátor - Pomalé blikání)
Zdroj světla: 4 x LED dioda
Kryt: polykarbonát
Napájení: vestavěná Li-Ion baterie 120 mAh
Barva světla: bílá, červená
Vodotěsnost: norma IP66
Rozměry: 29 x 29 x 16 mm
Hmotnost: 11,1 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 40 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 105 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 105 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 47 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 29 mm |
| Průměr | 29 mm |
| Hmotnost | 11,1 g |
| EAN | 6952506407309 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU05 V2 KIT |
| Značka | Nitecore |
| EAN |