Kompakt mindennapi használatra szánt zseblámpa, melynek maximális fényereje 40 lumen. A fényforrást négy LED dióda (2 fehér és 2 piros) biztosítja, amelyek öt beépített üzemmódnak köszönhetően lehetővé teszik a világítás igényeinkhez és körülményeinkhez történő igazítását.
A burkolat ultrakönnyű, tartós polikarbonátból készült, mely ellenáll akár 1 méter magasból történő leesésnek is. Az IP66-os vízállósági osztály védelmet nyújt a por, porlasztott víz vagy vízsugár ellen, aminek köszönhetően a zseblámpát esős időjárási körülmények között is használhatjuk.
Üzemmódok / világítási idő / lumenek száma:
- Fehér fény, Folyamatos világítás / 1,45 h / 40 lm,
- Fehér fény, Lassú villogás / 4 h / 40 lm,
- Piros fény, Gyors villogás / 10 h / 4 lm,
- Piros fény, Lassú villogás / 10 h / 4 lm,
- Piros jelzőfény, Lassú villogás / - / - .
A lámpa 120 mAh kapacitású lítium-ion akkumulátorral van felszerelve, amelyet az USB-C-kábel segítségével lehet feltölteni, amely a készlet része. Az akkumulátor töltöttségi szintjének ellenőrzését egy töltésjelző segíti.
A mellékelt tartó segítségével a NU05 felhasználható kerékpárlámpaként, amelyet a kormányra vagy az üléscsőre lehet rögzíteni.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- Li-Ion akkumulátor,
- fejpánt,
- kerékpártartó,
- USB-C kábel.
Műszaki adatok:
Maximális fényerő: 40 lumen
Maximális üzemidő: 47 h (Piros jelzőfény-Lassú villogás üzemmódban)
Fényforrás: 4 x LED dióda
Burkolat: polikarbonát
Áramellátás: beépített, 120 mAh-s Li-Ion akkumulátor
Fényszín: fehér, piros
Vízállóság: IP66 szabvány
Méretek: 29 x 29 x 16 mm
Súly: 11,1 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 40 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 47 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 29 mm |
| Átmérő | 29 mm |
| Súly | 11,1 g |
| EAN | 6952506407309 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU05 V2 KIT |
| Márka | Nitecore |
| EAN |