Čelovka funguje skvěle, páska na hlavu je velmi pevná a pružná. Čelovka svítí velmi dobře a turbo režim opravdu udělá dojem. Přepínání světelných módů je pohodlné a červený režim je dalším plusem. Už při 400 lumenech poskytuje skvělé světlo při nočních tábořeních nebo výletech do terénu. Navíc pouzdro je kompaktní, vejde se do kapsy a je zpevněné, což poskytuje dodatečnou ochranu čelovky.
Čelová lampa vybavená 8jádrovou diodou UHE LED, která poskytuje maximální světelný tok na úrovni 2000 lumenů a dosah až 222 m. V minimálním režimu může svítit nepřetržitě po dobu 66 hodin.
Tělo je vyrobeno celé z kovu. Utěsněná konstrukce zajišťuje odolnost proti pádu z výšky až 2 metry a vodotěsnost na úrovni IP68 - úplná ochrana proti vniknutí prachu a dlouhodobému ponoření do vody do hloubky 2 metrů.
Páska s možností regulace je vyrobena z elastického materiálu. Silikonový pásek na vnitřní straně zabraňuje sklouzávání lampy při používání.
Model HC65 UHE je napájen akumulátorem typu 18650 s kapacitou 4000 mAh nabíjeným pomocí kabelu USB-C. Navíc je lampa vybavena modulem regulace teploty (ATR), který zabraňuje přehřátí lampy a indikátorem zobrazujícím úroveň nabití akumulátoru. Dva přepínače umístěné na horní části krytu umožňují výběr zdroje světla (bílé, červené) a úroveň jasu. Stisknutí obou tlačítek aktivuje zámek proti náhodnému zapnutí.
Režimy práce/doba svícení/dosah:
Základní bílé světlo:
- Turbo - 2000 lumenů / 2 h / 222 m,
- Vyšší - 1300 lumenů / 5 h / 180 m,
- Vysoký - 400 lumenů / 14 h / 100 m,
- Střední - 100 lumenů / 31 h / 48 m,
- SOS - 1300 lumenů,
- Maják - 1300 lumenů.
Pomocné bílé světlo:
- Nízký - 40 lumenů / 40 h / 12 m,
- Ultra nízký - 8 lumenů / 82 h / 5,5 m.
Červené světlo:
- Vysoký - 15 lumenů / 37 h / 8 m,
- Nízký - 5 lumenů / 66 h / 5 m,
- Blikající - 15 lumenů.
V balení se nachází:
- čelová lampa Nitecore HC65 UHE,
- akumulátor 18650 NL1840HP 4000 mAh,
- další středový pásek na hlavu,
- nabíjecí kabel USB-C - USB-C,
- pouzdro,
- instrukce.
Technické údaje
Barva: Černá
Materiál: kov
Zdroj světla: dioda UHE LED
Maximální výkon světla: 2000 lm
Maximální dosah: 222 m
Maximální doba práce: 66 h
Napájení: akumulátor Li-Ion 18650 4000 mAh (v balení)
Rozměry: 89,5 x 42,2 x 46 mm
Hmotnost: 152 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 2 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 14 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 66 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1 x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | kov |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 42,2 mm |
| Průměr | 89,5 mm |
| Hmotnost | 152 g |
| EAN | 6952506408115 |
| Manufacturer code | NT-HC65-UHE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |