A zseblámpa kiválóan működik, a fejpánt nagyon masszív és rugalmas. A zseblámpa fényereje is nagyon jó, a turbó mód pedig valóban lenyűgöző. A fény üzemmódok váltása kényelmes, a piros fény mód pedig további előny. Már 400 lumen mellett is kiváló megvilágítást biztosít éjszakai sátrazáshoz vagy túrákhoz. Emellett a tok kompakt, elfér a zsebben és merevített, ami extra védelmet nyújt a fejlámpának.
Fejlámpa, amely 8-magos UHE LED diódával van felszerelve, amely 2000 lumen maximális fénysugarat és akár 222 m hatótávolságot biztosít. Minimális módban a lámpa folyamatosan világíthat 66 órán keresztül.
A test teljes egészében fémből készült. A tömített konstrukció biztosítja az ellenállást 2 méteres magasságból történő esések ellen, valamint az IP68 szintű vízállóságot - teljes védelem a por bejutása és a hosszú távú víz alatti merítés ellen, akár 2 méter mélyen.
Állítható pántot rugalmas anyagból készítették. A belső oldalon található szilikon szalag megakadályozza a lámpa elcsúszását használat közben.
Az HC65 UHE modell 18650-es típusú 4000 mAh kapacitású akkumulátorral működik, amelyet USB-C kábellel töltenek. Ezenkívül a lámpa hőmérséklet-szabályozó modulral (ATR) van felszerelve, amely megakadályozza a lámpa túlmelegedését, valamint akkumulátor töltöttségi szint kijelzővel rendelkezik. A test felső részén elhelyezett két kapcsoló lehetővé teszi a fényforrás (fehér, piros) és a fényerősség szint kiválasztását. Mindkét gomb lenyomása aktiválja a véletlen bekapcsolás elleni zárat.
Üzemmódok/világítási idő/tartomány:
Alapvető fehér fény:
- Turbo - 2000 lumen / 2 h / 222 m,
- Magasabb - 1300 lumen / 5 h / 180 m,
- Magas - 400 lumen / 14 h / 100 m,
- Közepes - 100 lumen / 31 h / 48 m,
- SOS - 1300 lumen,
- Jeladó - 1300 lumen.
Kiegészítő fehér fény:
- Alacsony - 40 lumen / 40 h / 12 m,
- Ultra alacsony - 8 lumen / 82 h / 5,5 m.
Piros fény:
- Magas - 15 lumen / 37 h / 8 m,
- Alacsony - 5 lumen / 66 h / 5 m,
- Villogó - 15 lumen.
A készlet tartalma:
- Nitecore HC65 UHE fejlámpa,
- 18650 NL1840HP 4000 mAh akkumulátor,
- kiegészítő középső fejpánt,
- USB-C - USB-C töltőkábel,
- tok,
- használati utasítás.
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Anyag: fém
Fényforrás: UHE LED dióda
Maximális fényerő: 2000 lm
Maximális hatótávolság: 222 m
Maximális üzemidő: 66 h
Tápegység: Li-Ion 18650 4000 mAh akkumulátor (a készletben)
Méretek: 89,5 x 42,2 x 46 mm
Súly: 152 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 14 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 66 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Fém |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 42,2 mm |
| Átmérő | 89,5 mm |
| Súly | 152 g |
| EAN | 6952506408115 |
| Manufacturer code | NT-HC65-UHE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |