Svítilna čelová Nitecore HC60 UHE - 1600 lumenů
Čelová svítilna vybavená 6 LED diodami UHE, které generují světelný tok o maximálním výkonu 1600 lumenů a dosah až 157 m. V nejnižším režimu provozu zařízení nabízí nepřetržité svícení po dobu 200 hodin. Bílé světlo s barevnou teplotou 6000K zajišťuje jasné, přirozené osvětlení. Svítilna má také doplňkové červené světlo, které nezasahuje noční vidění a nepřitahuje hmyz, což je užitečné při aktivitách jako lov či rybaření.
Technologie TrueVision+
Model využívá technologii TrueVision+, která zaručuje vyšší jas díky světelnému paprsku s propustností dosahující 94%. To zajišťuje realističtější zobrazení osvětlených objektů, které jim dodává přirozený, trojrozměrný vzhled. Navíc zvětšená 44 mm odrazná plocha zvyšuje kvalitu osvětlení a chrání zrak uživatele.
hliníkové tělo, ochranná vrstva HA III, prachotěsnost a vodotěsnost
Tělo vyrobené z lehkého leteckého hliníku bylo pokryto eloxací vojenské třídy HA III, poskytující dodatečnou ochranu před poškozením. Konstrukce a těsnění splňují normu těsnosti IP68, což znamená plnou ochranu proti prachu a možnost dlouhodobého ponoření do hloubky až 2 metry. Svítilna je také odolná proti pádům z výšky až 2 metry.
10 režimů práce, ochrana před náhodným zapnutím
Model je vybaven 10 režimy práce, které umožňují přizpůsobit osvětlení vašim preferencím:
Režim práce / doba svícení / dosah
Bílé světlo:
- Turbo - 1600 lumenů / 3 h 30 min / 157 m
- Vysoký - 1000 lumenů / 5 h / 129 m
- Střední - 400 lumenů / 14 h / 81 m
- Nízký - 100 lumenů / 36 h / 41 m
- Ultra nízký - 8 lumenů / 200 h / 11 m
- SOS - 1500 lumenů
- Maják - 1500 lumenů
Červené světlo:
- Vysoký - 15 lumenů / 30 h / 7 m
- Nízký - 5 lumenů / 95 h / 5 m
- Pomalu blikající - 15 lumenů
Rozhraní s dvěma tlačítky umožňuje ovládání jednou rukou. Přepínače umístěné na vrchní části těla umožňují volbu mezi bílým a červeným světlem a regulaci jasu. Stisknutí obou tlačítek na 2 sekundy aktivuje zámek, což zabraňuje náhodnému zapnutí svítilny, když je směrována vzhůru.
bateriové napájení, port USB-C, systém regulace teploty
Svítilna je napájena Li-Ion akumulátorem 18650, který poskytuje až 200 hodin práce. Plné nabití trvá 2 hodiny. Díky portu USB-C může svítilna fungovat i při přímém připojení k napájecímu zdroji. Indikátor nabíjení informuje o aktuální úrovni baterie.
ATR (Pokročilá regulace teploty) je pokročilý systém regulace teploty, který automaticky přizpůsobuje výkon svítilny v závislosti na teplotě okolí a samotného zařízení. Při vysoké teplotě svítilny systém sníží jas, aby chránil komponenty před přehřátím a zvyšoval bezpečnost uživatele. Díky ATR pracuje svítilna s maximálním výkonem v bezpečných podmínkách, předcházejícímu nadměrnému zahřívání.
elastická čelenka
Regulovatelná čelenka vyrobená z elastického materiálu je pohodlná pro pokožku. Silikonový pásek na vnitřní straně zabraňuje sklouzávání svítilny a reflexní prvky na vnější straně zvyšují viditelnost uživatele po setmění.
Prvky sady
- čelová svítilna Nitecore HC60 UHE
- akumulátor Nitecore NL1840 (4000 mAh)
- kabel USB-C
- pouzdro
- čelenka
- náhradní O-kroužek
Klíčové vlastnosti
- vysoce výkonná LED dioda
- systém čoček TrueVision+
- 10 režimů práce
- regulovatelná čelenka
- nabíjení přes port USB-C
- modul regulace teploty (ATR)
- odolnost vůči nárazům
- třída těsnosti IP68
- úhel svícení přes 100 stupňů
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1600 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 210 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 200 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, Bílé studené, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 80 mm |
| Průměr | 42 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| EAN | 6952506408276 |
| Manufacturer code | NT-HC60-UHE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |