Nitecore HC60 UHE fejlámpa - 1600 lumen
A fejlámpa 6 UHE LED diódával van felszerelve, amelyek maximális fénysávot generálnak 1600 lumen teljesítménnyel és hatótávolsággal akár 157 m-ig. A legalacsonyabb működési módban a készülék folyamatos világítást kínál 200 órán keresztül. A 6000K színhőmérsékletű fehér fény világos, természetes megvilágítást biztosít. A fejlámpa kiegészítő vörös fénnyel is rendelkezik, ami nem zavarja az éjszakai látást, és nem vonzza a rovarokat, ami hasznos olyan tevékenységek során, mint a vadászat vagy horgászat.
TrueVision+ technológia
A modell a TrueVision+ technológiát alkalmazza, amely nagyobb fényerőt garantál, köszönhetően a fényáteresztő képességének, amely akár 94%-ot is elér. Ez reálisabb megjelenítést biztosít a megvilágított tárgyaknak, természetes, háromdimenziós megjelenést kölcsönözve nekik. Az 44 mm-re nagyított tükröződő felület növeli a világítás minőségét és védi a felhasználó szemét.
alumínium test, védő HA III bevonat, porzár és vízállóság
A könnyű légiközlekedési alumíniumból készült testet katonai szintű HA III anodizálással bevonják, amely további védelmet nyújt a károsodásokkal szemben. A konstrukció és a tömítések megfelelnek az IP68 szintű zártsági szabványnak, ami teljes védelmet jelent a por ellen, valamint lehetővé teszi a hosszú távú merítést 2 méter mélységig. A fejlámpa ellenáll a legfeljebb 2 méter magasságból történő eséseknek is.
10 üzemmód, védelem a véletlen bekapcsolás ellen
A modell 10 üzemmóddal van felszerelve, lehetővé téve a világítás személyes preferenciákhoz való igazítását:
Üzemmód / világítás időtartama / hatótáv
Fehér fény:
- Turbo - 1600 lumen / 3 óra 30 perc / 157 m
- Magas - 1000 lumen / 5 óra / 129 m
- Közepes - 400 lumen / 14 óra / 81 m
- Alacsony - 100 lumen / 36 óra / 41 m
- Ultra alacsony - 8 lumen / 200 óra / 11 m
- SOS - 1500 lumen
- Beacon - 1500 lumen
Vörös fény:
- Magas - 15 lumen / 30 óra / 7 m
- Alacsony - 5 lumen / 95 óra / 5 m
- Lassú villogás - 15 lumen
A kétgombos interfész lehetővé teszi az egykezes használatot. A kapcsolók a test tetején helyezkednek el, lehetővé téve a fehér és vörös fény közötti választást, valamint a fényerő szabályozását. Mindkét gomb lenyomása 2 másodpercig aktiválja a zárat, ami megakadályozza a fejlámpa véletlen bekapcsolását, amikor felfelé irányul.
akkumulátoros áramforrás, USB-C port, hőmérséklet-szabályozó rendszer
A fejlámpát Li-Ion 18650 akkumulátor táplálja, amely akár 200 órás működést biztosít. A teljes feltöltés 2 órát vesz igénybe. Az USB-C portnak köszönhetően a fejlámpa közvetlen tápcsatlakozás esetén is működhet. A töltésjelző tájékoztat az aktuális akkumulátor töltöttségi szintjéről.
ATR (Advanced Temperature Regulation) egy fejlett hőmérséklet-szabályozó rendszer, amely automatikusan beállítja a fejlámpa teljesítményét a környezeti és a készülék saját hőmérsékletének függvényében. Ha a fejlámpa magas hőmérsékletet ér el, a rendszer csökkenti a fényerőt, megvédve az alkatrészeket a túlmelegedéstől, és növelve a használat biztonságát. Az ATR révén a fejlámpa maximális teljesítménnyel működik biztonságos körülmények között, megelőzve a túlzott felmelegedést.
rugalmas fejpánt
Állítható fejpánt rugalmas anyagból készült, amely kényelmes a bőr számára. A belső oldalán található szilikon szalag megakadályozza a fejlámpa lecsúszását, míg a külső oldalon lévő fényvisszaverő elemek növelik a felhasználó láthatóságát sötétedés után.
Készlet elemei
- Nitecore HC60 UHE fejlámpa
- Nitecore NL1840 akkumulátor (4000 mAh)
- USB-C kábel
- tok
- fejpánt
- tartalék O-gyűrű
Főbb jellemzők
- nagy teljesítményű LED dióda
- TrueVision+ lencserendszer
- 10 üzemmód
- állítható fejpánt
- töltés USB-C porton keresztül
- hőmérséklet-szabályozó modul (ATR)
- ütésállóság
- IP68 védettségi osztály
- több mint 100 fokos világítási szög
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1600 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 210 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 200 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Hideg fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 80 mm |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 140 g |
| EAN | 6952506408276 |
| Manufacturer code | NT-HC60-UHE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |