Lehká a odolná úhlová svítilna, která díky čtyřem diodám CREE XP-G3 S3 LED nabízí maximální světelný tok na úrovni 2700 lumenů a dosah až 133 metrů. V balení ke svítilně je přiložen čelní pásek, díky čemuž může být využívána jako čelní svítilna.
Odolné tělo s protiskluzovou texturou je vyrobeno z hliníku a utěsněno systémem O-kroužků, což se projevuje odolností proti pádům z výšky až 1 metr a stupněm ochrany IP68 (odolnost proti ponoření do hloubky až 2 m po dobu 30 minut).
Svítilna Nitecore je napájena baterií 21700 o kapacitě 4000 mAh. V balení se svítilnou se nachází adaptér na baterie CR123 a akumulátory 18650, což umožňuje použití alternativního zdroje napájení.
Vestavěný port USB umožňuje nabíjení svítilny také z powerbanky nebo nabíječky do auta bez nutnosti vyjímání baterie.
Baterie se instaluje po odšroubování zadní zátky. Zátka je plochá a umožňuje postavení svítilny ve svislé poloze. Navíc obsahuje silný magnet, díky čemuž lze svítilnu připevnit k libovolnému ocelovému povrchu.
Pracovní režimy/doba svícení:
- 2700 lumenů / 45 min,
- 800 lumenů / 3 h,
- 270 lumenů / 8 h 15 min,
- 40 lumenů / 52 h,
- 1 lumen / 50 dní,
- Stroboskop / 2700 lumenů,
- Maják / 2700 lumenů,
- SOS / 2700 lumenů.
V balení se svítilnou jsou zahrnuty:
- baterie 21700 4000 mAh,
- náhradní O-kroužek,
- klips,
- držák s čelním páskem,
- adaptér na baterie CR123 nebo akumulátor 18650,
- USB nabíjecí kabel,
- šňůrka.
Technické parametry:
Zdroj světla: 4x CREE XP-G3 S3 LED diody
Efektivní dosah: 133,5 m
Napájení: baterie 21700 (v balení)
Pouzdro: hliník
Spínač: typu klik
Barva: Černá
Rozměry: 128 x 26 mm (hlava 32 mm)
Hmotnost: 139 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2700 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 45 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 180 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 50 dny |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion INR21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ano |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 128 mm |
| Průměr | 31,7 mm |
| Hmotnost | 139 g |
| EAN | 6952506405572 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HC35 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |