Könnyű és tartós szögletes zseblámpa, amely négy CREE XP-G3 S3 LED-del maximális 2700 lumenes fényáramot és 133 méteres hatótávolságot biztosít. A zseblámpához egy fejpánt is tartozik, így fejlámpaként is használható.
A csúszásmentes textúrájú erős test alumíniumból készült és O-gyűrűs rendszerrel van lezárva, ami 1 méteres magasságból való esés elleni védettséget és IP68 szintű védelmet (2 méter mélységig 30 percig tartó merülés elleni védettség) biztosít.
A Nitecore zseblámpa egy 21700-as, 4000 mAh kapacitású akkumulátorral működik. A zseblámpával együtt jár egy CR123 elem vagy 18650-es akkumulátorhoz való adapter, ami lehetővé teszi alternatív áramforrások használatát.
A beépített USB-port lehetővé teszi a zseblámpa töltését powerbankkal vagy autós töltővel is, az akkumulátor kivétele nélkül.
Az akkumulátor behelyezéséhez a hátsó kupakot kell letekerni. A kupak lapos, ami lehetővé teszi a zseblámpa függőleges elhelyezését. Ráadásul a kupak erős mágnest tartalmaz, így a zseblámpát bármilyen acél felülethez rögzíthetjük.
Működési módok/működési idő:
- 2700 lumen / 45 perc,
- 800 lumen / 3 óra,
- 270 lumen / 8 óra 15 perc,
- 40 lumen / 52 óra,
- 1 lumen / 50 nap,
- Stroboszkóp / 2700 lumen,
- Jeladó / 2700 lumen,
- SOS / 2700 lumen.
A zseblámpa tartozékai:
- 21700-as, 4000 mAh kapacitású akkumulátor,
- tartalék O-gyűrű,
- klipsz,
- fejpánttal ellátott tartó,
- CR123 elemhez vagy 18650-es akkumulátorhoz való adapter,
- USB-töltőkábel,
- csuklópánt.
Technikai adatok:
Fényforrás: 4x CREE XP-G3 S3 LED
Hatékony hatótávolság: 133,5 m
Tápellátás: 21700-as akkumulátor (tartozék)
Ház: alumínium
Kapcsoló: kattintós típusú
Szín: fekete
Méretek: 128 x 26 mm (32 mm-es fej)
Súly: 139 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2700 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 45 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 180 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 50 Nap |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion INR21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 128 mm |
| Átmérő | 31,7 mm |
| Súly | 139 g |
| EAN | 6952506405572 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HC35 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |