Velmi dobrá baterka, dává silné světlo.
Pokročilá čelovka vybavená výkonnou diodou Cree XHP35 HD, která poskytuje impozantní světelný tok 1800 lumenů a dosah 187 metrů. Napájena jedním akumulátorem 18650 nebo dvěma bateriemi CR123.
Osvětlení Nitecore lze používat jako čelovku nebo jako samostatné světlo, které lze připevnit například k batohu a osvětlovat si cestu bez použití rukou. Hlava svítilny je pevná, což snižuje riziko poškození nebo netěsnosti. Baterie instalujeme po odšroubování zadního uzávěru. Uzávěr je plochý a umožňuje postavení svítilny ve svislé poloze. Navíc uzávěr obsahuje silný magnet, díky kterému můžeme svítilnu připevnit k jakémukoliv ocelovému povrchu, včetně toho na stropě místnosti nebo vozidla.
Režimy práce / doba svícení / vzdálenost:
- turbo: 1800 lumenů / 30 min / 187 m,
- high: 780 lumenů / 1 h 30 min / 117 m,
- mid: 240 lumenů / 5 h 15 min / 63 m,
- low: 70 lumenů / 15 h / 35 m,
- ultralow: 1 lumen / 300 h / 4 m.
Kromě pěti pracovních režimů nabízí svítilna tři speciální režimy: stroboskop, S.O.S a Beacon (lokátor) užitečné v nouzových situacích. Režimy v svítilně se mění pomocí tlačítka umístěného na hlavě. Režim turbo je dostupný pouze při použití akumulátoru 18650.
Vlastnosti svítilny:
- dioda LED Cree XHP35 HD,
- maximální výkon 1800 lumenů,
- maximální doba práce je 300 hodin,
- dosah světelného paprsku činí 187 m,
- pět úrovní výkonu,
- tři speciální režimy,
- technologie ATR chrání svítilnu před přehřátím,
- integrovaná technologie PDOT zajišťuje extrémní výkon reflektoru,
- speciální přepínač na hlavě pro rychlejší přepínání mezi režimy,
- ochrana proti obrácené polaritě,
- široký úhel svícení (do 100 stupňů),
- tvrzené minerální sklo s antireflexní vrstvou,
- vyrobena z odolného leteckého hliníku s povlakem HAIII,
- třída voděodolnosti IP68,
- pohodlná nylonová čelenka,
- odolná proti pádu z 1 metru
- možnost postavení svisle a používání jako svíce.
V balení se svítilnou upevňovací klip a náhradní O-kroužek.
Technické údaje
Hmotnost: 51,2 g
Průměr hlavy: 25,5 mm
Světelný zdroj: dioda LED Cree XHP35 HD
Skelet: hliník
Spínač: spínač typu klik
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 90 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 300 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ano |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 105 mm |
| Průměr | 25,5 mm |
| Hmotnost | 51 g |
| EAN | 6952506404100 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HC33 SET |
| Značka | Nitecore |
| EAN |