Nagyon jó zseblámpa, erős fényt ad.
Fejlett fejlámpa, ami erős Cree XHP35 HD diódával van felszerelve, amely lenyűgöző 1800 lumen fényáramot és 187 méteres hatótávolságot biztosít. Egy 18650-es akkumulátorral vagy két CR123 elemmel működik.
A Nitecore világítás használható fejlámpaként, vagy önálló fényként, amely például hátizsákra rögzíthető, hogy kéz nélkül világítsa meg az utat. A lámpa feje mozdulatlan, ami csökkenti a károsodás vagy levegőszivárgás kockázatát. Az elemeket a hátsó kupak letekerésével szereljük be. A kupak lapos, és lehetővé teszi, hogy a zseblámpát függőlegesen állítsuk. Továbbá, a kupak egy erős mágnest tartalmaz, így a lámpát bármilyen acél felülethez rögzíthetjük, beleértve a szoba vagy jármű mennyezetét is.
Működési módok / világítási idő / távolság:
- turbo: 1800 lumen / 30 min / 187 m,
- high: 780 lumen / 1 h 30 min / 117 m,
- mid: 240 lumen / 5 h 15 min / 63 m,
- low: 70 lumen / 15 h / 35 m,
- ultralow: 1 lumen / 300 h / 4 m.
Az öt működési mód mellett a lámpa három speciális módot kínál: stroboszkóp, S.O.S és Beacon (jeladó), amelyek hasznosak vészhelyzetekben. A módokat a lámpa fején lévő gombbal lehet váltani. A turbo mód csak 18650-es akkumulátor használatakor érhető el.
A lámpa jellemzői:
- Cree XHP35 HD LED dióda,
- maximális teljesítmény 1800 lumen,
- maximális működési idő 300 óra,
- a fény sugara 187 m,
- öt teljesítményszint,
- három speciális mód,
- ATR technológia védi a lámpát a túlmelegedéstől,
- integrált PDOT technológia biztosítja a reflektor extrém teljesítményét,
- speciális kapcsoló a fejen a gyorsabb módváltáshoz,
- fordított polaritás elleni védelem,
- széles világítási szög (100 fokig),
- edzett ásványi üveg tükröződésmentes bevonattal,
- erős, repülőgépes alumíniumból készült HAIII bevonattal,
- IP68 vízálló osztály,
- kényelmes nylon pánt,
- 1 méter magasról való esésnek ellenáll
- függőlegesen állítható és világítóként használható.
A lámpa mellé rögzítő klipsz és tartalék O-gyűrű tartozik.
Technikai adatok
Súly: 51,2 g
A fej átmérője: 25,5 mm
Fényforrás: Cree XHP35 HD LED dióda
Burkolat: alumínium
Kapcsoló: klikk típusú kapcsoló
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 300 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 105 mm |
| Átmérő | 25,5 mm |
| Súly | 51 g |
| EAN | 6952506404100 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HC33 SET |
| Márka | Nitecore |
| EAN |