Svítilna čelová Nitecore HA13 - 350 lumenů
Svítilna vybavená diodou LED, která generuje světelný tok o maximálním výkonu 350 lumenů a dosahu až 120 m. V minimálním režimu činí doba provozu 140 hodin při napájení 3 bateriemi AAA nebo 160 hodin při použití akumulátoru HLB1300.
Polykarbonátové tělo, třída těsnosti IPX6, elastický pásek
Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého a pevného polykarbonátu. Zařízení má třídu těsnosti IPX6, což zajišťuje úplnou ochranu proti prachu a odolnost vůči proudu vody o intenzitě až 100 litrů za minutu z jakéhokoliv směru. Dodatečně svítilna odolává pádům z výšky až 1 m.
Nastavitelný pásek je vytvořen z elastického materiálu a jsou na něj naneseny reflexní prvky, které zlepšují viditelnost a bezpečnost po setmění.
Baterie AAA nebo akumulátor HLB1300, jednosměrný proud
Svítilna HA13 může být napájena 3 bateriemi AAA nebo akumulátorem HLB1300 s kapacitou 1300 mAh, který lze nabíjet pomocí kabelu USB-C. Svítilna je vybavena vysokovýkonným obvodem pro jednosměrný proud (Non-PWM), což zajišťuje konstantní jas světla bez efektu blikání.
Dva tlačítka na horní části těla umožňují výběr barvy světla (bílá nebo červená) a úrovně jasu. Stisknutí obou tlačítek aktivuje blokaci, která chrání proti náhodnému zapnutí. Svítilna je vybavena digitální stabilizací proudu a ochranou proti obrácené polaritě.
Režimy provozu
Parametry při použití 3 alkalických baterií AAA
Režimy provozu/doba svitu/dosah:
- Vysoký - 350 lumenů / 3 h / 120 m
- Nízký - 100 lumenů / 12 h / 70 m
- Minimální - 6 lumenů / 140 h / 15 m
- SOS - 350 lumenů
- Maják - 350 lumenů
Červené světlo:
- Stálé - 5 lumenů / 40 h / 3 m
- Blikající - 5 lumenů
Parametry při použití akumulátoru HLB1300 (není součástí balení)
- Vysoký - 350 lumenů / 4 h 30 min / 120 m
- Nízký - 100 lumenů / 15 h / 70 m
- Minimální - 6 lumenů / 160 h / 15 m
- SOS - 350 lumenů
- Maják - 350 lumenů
Červené světlo:
- Stálé - 5 lumenů / 60 h / 3 m
- Blikající - 5 lumenů
Elementy sady
- čelová svítilna Nitecore HA13
- baterie AAA - 3 ks
- hlavový pás
- manuál
Hlavní vlastnosti
- pevné a lehké tělo z polykarbonátu
- vodotěsnost třídy IPX6
- odolnost vůči pádům z výšky až 1 m
- napájení ze 3 baterií AAA nebo akumulátoru HLB1300
- nízká hmotnost
- reflexní prvky na pásku
- ochrana proti obrácené polaritě
- digitální stabilizace proudu
- stálý jas bez blikání
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 350 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 3 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 12 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 140 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor + baterie |
| Typ akumulátoru/baterie | 3 x AAA |
| Materiál krytu | Polykarbonát |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 6 |
| Čelenka | Ano |
| Délka | 59 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| EAN | 6952506407835 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HA13 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 1
No reviews