Nitecore HA13 fejlámpa - 350 lumen
Zseblámpa, amely LED diódával van felszerelve, és akár 350 lumen fényáramot generál, 120 m hatótávolsággal. A minimális üzemmódban az üzemidő 140 óra 3 AAA elemmel, vagy 160 óra HLB1300 akkumulátor használatával.
Polikarbonát ház, IPX6 vízálló osztály, rugalmas pánt
A zseblámpa háza könnyű és szilárd polikarbonátból készült. Az eszköz IPX6 vízálló osztállyal rendelkezik, amely teljes védelmet nyújt a por ellen, és ellenáll a vízsugárnak akár 100 liter percenként bármilyen irányból. Ezenkívül a zseblámpa akár 1 m magasságból történő esést is kibír.
Állítható pánt rugalmas anyagból készült, és fényvisszaverő elemek találhatóak rajta, amelyek javítják a láthatóságot és a biztonságot sötétedés után.
AAA elemek vagy HLB1300 akkumulátor, egyenáramú rendszer
A HA13 zseblámpa 3 AAA elemmel vagy 1300 mAh kapacitású HLB1300 akkumulátorral táplálható, amely USB-C kábellel tölthető fel. A zseblámpát egy nagy teljesítményű egyenáramú rendszerrel (Non-PWM) látták el, ami állandó fényerőt biztosít villogás nélkül.
A ház tetején két gomb lehetővé teszi a fény színének (fehér vagy piros) és a fényerősség szintjének kiválasztását. Mindkét gomb megnyomásával aktiválható a lezárás, amely megakadályozza a véletlen bekapcsolást. A zseblámpa digitális áramstabilizációval és fordított polaritás elleni védelemmel van felszerelve.
Üzemmódok
Paraméterek 3 AAA alkáli elem használatakor
Üzemmódok/üzemidő/távolság:
- Magas - 350 lumen / 3 h / 120 m
- Alacsony - 100 lumen / 12 h / 70 m
- Minimális - 6 lumen / 140 h / 15 m
- SOS - 350 lumen
- Jelző - 350 lumen
Piros fény:
- Stabil - 5 lumen / 40 h / 3 m
- Villogó - 5 lumen
Paraméterek HLB1300 akkumulátor használatakor (nincs a készletben)
- Magas - 350 lumen / 4 h 30 min / 120 m
- Alacsony - 100 lumen / 15 h / 70 m
- Minimális - 6 lumen / 160 h / 15 m
- SOS - 350 lumen
- Jelző - 350 lumen
Piros fény:
- Stabil - 5 lumen / 60 h / 3 m
- Villogó - 5 lumen
A készlet elemei
- Nitecore HA13 fejlámpa
- AAA elem - 3 db
- Fejpánt
- Használati utasítás
Főbb jellemzők
- szilárd és könnyű polikarbonát ház
- IPX6 vízállósági osztály
- ellenállóképesség 1 m magasból történő leesésre
- 3 AAA elem vagy HLB1300 akkumulátor használata
- alacsony súly
- fényvisszaverő elemek a pánton
- védelem fordított polaritás ellen
- digitális áramstabilizáció
- állandó fényerő villogás nélkül
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 350 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 3 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 12 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 140 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor + elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 3 x AAA |
| Burkolat anyaga | Polikarbonát |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 6 |
| Fejpánt | Igen |
| Hosszúság | 59 mm |
| Átmérő | 50 mm |
| Súly | 100 g |
| EAN | 6952506407835 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE HA13 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 1
No reviews