Univerzální LED světlo o síle 8 lumenů vybavené 4 nepřetržitými režimy a 5 blikajícími, a IR diodou, která pomáhá s identifikací při použití noktovizoru. Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého a odolného plastu. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti může svítilna sloužit jako čelovka, zadní světlo na kolo nebo osvětlení na batoh.
Je napájena vestavěným Li-Ion akumulátorem s kapacitou 250 mAh. Akumulátor je nabíjen přes kabel USB-C. NU06 MI má speciální režim navržený speciálně pro ozbrojené složky, při kterém světlo střídavě bliká červeně a modře. Lampička se vyznačuje snadnou obsluhou, je vybavena jedním ergonomickým tlačítkem, které umožňuje intuitivní volbu různých režimů osvětlení.
V sadě s lampičkou se nacházejí tři montáže: magnetická, zakřivená pro upevnění na helmě a montáž kompatibilní se systémem MOLLE.
Režimy / síla / doba provozu:
- nepřetržité světlo IR / - / 4 h,
- nepřetržité světlo červené / 3 lumeny / 9 h,
- nepřetržité světlo modré / 2 lumeny / 5 h,
- nepřetržité světlo zelené / 8 lumenů / 9 h,
- blikající světlo IR / - / 50 h,
- blikající světlo červené / 3 lumeny / 75 h,
- blikající světlo modré / 2 lumeny / 48 h,
- blikající světlo zelené / 8 lumenů / 75 h,
- blikající světlo červené a modré / 3 a 2 lumeny / 56 h.
Technické údaje
Zdroj světla: 4 LED diody
Kapacita akumulátoru: 250 mAh
Maximální doba provozu: 75h
Rozměry: 29,5 x 29,5 x 25,4 mm
Hmotnost: 15,8 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 8 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 4 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 4 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 50 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | červené, Zelené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 29,4 mm |
| Průměr | 29,4 mm |
| Hmotnost | 16,7 g |
| EAN | 6952506407248 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU06 MI |
| Značka | Nitecore |
| EAN |