Univerzális LED lámpa 8 lumen fényerővel, 4 folyamatos és 5 villogó móddal, valamint IR diódával, amely segíti az azonosítást éjjellátó használatakor. A lámpa teste könnyű és tartós műanyagból készült. Kompakt méretének és kis súlyának köszönhetően a lámpa használható fejlámpaként, hátsó kerékpárlámpaként vagy hátizsák világításként.
Beépített 250 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátorral működik. Az akkumulátor USB-C kábelen keresztül tölthető. A NU06 MI rendelkezik egy speciálisan egyenruhás szolgálatok számára tervezett móddal is, amelynél a fény pirosan és kéken villog felváltva. A lámpa rendkívül könnyen kezelhető, egy ergonomikus gombbal van felszerelve, amely intuitív módon teszi lehetővé a különböző világítási módok kiválasztását.
A lámpa tartozéka három rögzítés: mágneses, ívelt a sisakra való rögzítéshez, valamint MOLLE rendszerrel kompatibilis rögzítés.
Módok / fényerő / üzemidő:
- folyamatos IR fény / - / 4 h,
- folyamatos piros fény / 3 lumen / 9 h,
- folyamatos kék fény / 2 lumen / 5 h,
- folyamatos zöld fény / 8 lumen / 9 h,
- villogó IR fény / - / 50 h,
- villogó piros fény / 3 lumen / 75 h,
- villogó kék fény / 2 lumen / 48 h,
- villogó zöld fény / 8 lumen / 75 h,
- villogó piros és kék fény / 3 és 2 lumen / 56 h.
Technikai adatok
Fényforrás: 4 LED
Akkumulátor kapacitása: 250 mAh
Maximális üzemidő: 75h
Méret: 29,5 x 29,5 x 25,4 mm
Súly: 15,8 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 8 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 4 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 4 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 50 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Piros, Zöld, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 29,4 mm |
| Átmérő | 29,4 mm |
| Súly | 16,7 g |
| EAN | 6952506407248 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU06 MI |
| Márka | Nitecore |
| EAN |