Akumulátor Nitecore NL1840 18650 3,6 V - 4000 mAh
Lithium-iontová baterie o kapacitě 4000 mAh, vybavená niklovanými ocelovými kryty, které zvyšují odolnost proti nárazům a korozi a zlepšují vedení energie. Model NL1840 je pokrytý odolným kovovým povlakem, který chrání před otěrem.
Bezpečné použití
Baterie je vybavena bezpečnostním ventilem, který kontroluje vnitřní tlak v případě přehřátí, a ochranným obvodem IC, zabraňujícím přebití, nadměrnému vybití a zkratu. Model je rovněž šetrný k životnímu prostředí díky možnosti opakovaného nabíjení (až 500 cyklů) a absenci škodlivých kovů, jako jsou olovo, rtuť a kadmium.
Baterie NL1840 splňuje normu vodotěsnosti IPX6, což zajišťuje ochranu před intenzivním proudem vody o intenzitě až 100 litrů za minutu.
Produkt je kompatibilní s nabíječkami UMS4, UMS2, Ci4, Ci2.
Hlavní vlastnosti
- vetkaný bezpečnostní ventil
- ochrana proti přepětí
- přes 500 nabíjecích cyklů
- stupeň vodotěsnosti IPX6
Technické údaje
Typ článků: Li-Ion
Kapacita: 4000 mAh
Napětí: 3,6 V
Délka: 69,8 mm
Průměr: 186 mm
Hmotnost: 50 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Napětí | 3,6 V |
|---|---|
| Typ akumulátoru / baterie | Lithiová baterie |
| Objem | 4000 mAh |
| Hmotnost | 50 g |
| Rozměry | 70 x 186 mm |
| Typ akumulátoru/baterie | 18650 |
| EAN | 6952506496396 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1840 18650 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |