Nitecore NL1840 18650 3,6 V 4000 mAh akkumulátor
Lítium-ion akkumulátor 4000 mAh kapacitással, nikkellel bevont acél védőburkolattal felvértezve, amely növeli az ütés- és korrózióállóságot, valamint javítja az energia vezetőképességét. Az NL1840 modell tartós, fémes bevonattal van ellátva, amely védi a kopástól.
Biztonságos használat
Az akkumulátor biztonsági szeleppel van felszerelve, amely szabályozza a belső nyomást túlmelegedés esetén, valamint IC védőkörrel, amely megakadályozza a túltöltést, a túlkisülést és a rövidzárlatot. A modell környezetbarát is, mivel újratölthető (akár 500 ciklusig), és mentes olyan káros fémektől, mint az ólom, a higany és a kadmium.
Az NL1840 akkumulátor megfelel az IPX6 vízállósági szabványnak, ami akár 100 liter/perc intenzitású vízsugár elleni védelmet biztosít.
A termék kompatibilis az UMS4, UMS2, Ci4, Ci2 töltőkkel.
Legfontosabb jellemzők
- beépített biztonsági szelep
- túlfeszültség elleni védelem
- több mint 500 töltési ciklus
- IPX6 vízállósági osztály
Műszaki adatok
Cellatípus: Li-Ion
Kapacitás: 4000 mAh
Feszültség: 3,6 V
Hossz: 69,8 mm
Átmérő: 186 mm
Súly: 50 g
Gyártó: Nitecore, Kínai Népköztársaság
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Feszültség | 3,6 V |
|---|---|
| Akkumulátor/elem típusa | Lítium elem |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Súly | 50 g |
| Méret | 70 x 186 mm |
| Akkumulátor/elem típusa | 18650 |
| EAN | 6952506496396 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NL1840 18650 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |