Svítilna Wuben E8 Black 1300 lumenů
EDC svítilna (Everyday Carry) obsahuje výkonné diodové LED SST-36F, což umožňuje emisi světla o síle do 1300 lumenů a dosahu do 109 metrů. Navíc je tento model vybaven režimem UV světla o výkonu do 2 W, a také bočním světlem o výkonu 50 lumenů, což umožňuje fungovat jako lampa ve stanu.
Korpus vyrobený z hliníku, třída vodotěsnosti IP68
Korpus v barvě černé byl vyroben z jednoho kusu hliníku pomocí přesných CNC strojů. Redukovaný počet spojů v konstrukci zajišťuje vyšší strukturální odolnost. Svítilna splňuje vysoké požadavky třídy vodotěsnosti IP68 (plná ochrana před pronikáním prachu a ochrana před dlouhodobým ponořením do vody), a navíc je odolná proti pádům z výšky do 1,5 metru. Svítilna má modulární strukturu - boční panely jsou upevněny pomocí magnetů, což umožňuje jejich rychlou výměnu, a na zadní straně produktu se nachází závit 1/4". Flexibilní klips, také vyměnitelný, umožňuje připevnění svítilny na okraj kapsy, batohu nebo dalších vybraných prvků vybavení.
režimy svícení
Hlavní světlo
Režim svícení/ Výkon / Doba provozu
- High / 1300~350 lumenů/ 1+90 min
- Medium / 150 lm / 3,5 h
- Low / 10 lm / 30 h
Boční světlo
Režim svícení/ Výkon / Doba provozu
- High / 50 lumenů/ 4,5 h
- Medium / 15 lm / 17 h
- Beacon / 30 lm / 36 h
UV světlo
Svítilna obsahuje UV světlo o výkonu 2 W. Ultrafialové světlo umožňuje ověření pravosti bankovek a dokumentů s vodními znaménky. Pomáhá také v identifikaci fluorescenčních prvků, nedostižitelných pouhým okem.
Výkonná baterie
Zdroj energie je lithium-iontová baterie 14500 s kapacitou 920 mAh. Zařízení může být napájeno bateriemi AA.
klíčové vlastnosti
- výkon do 1300 lumenů
- dosah do 109 m
- 3 pracovní režimy
- modulární konstrukce
- vyrobeno z hliníku
- třída krytí IP68
- doba provozu do 36 hodin
- klips
- UV světlo o výkonu 2 W
- možnost napájení bateriemi
MILITARY je výhradním distributorem značky Wuben
Wuben je značka s více než třicetiletou zkušeností ve výrobě moderních svítilen a osvětlovacích doplňků, která spojuje pokročilé technologie s odolností provedení. Nabídka zahrnuje modely EDC, taktické svítilny, čelovky a speciální konstrukce, často vybavené funkcemi, jako je regulace světelného toku nebo nouzové režimy, včetně SOS. K výrobě se používá odolný letecký hliník a pouzdra splňují normy vodotěsnosti IPX, což zajišťuje spolehlivost i v náročných podmínkách. Zařízení značky Wuben se těší uznání jak mezi profesionálními uživateli, tak mezi nadšenci outdoorových aktivit. Společnost se také angažuje v sociálních aktivitách a uskutečňuje iniciativu „Light Up Your Life“, v rámci které dodává osvětlení komunitám postiženým přírodními katastrofami.
| Maximální světelný tok | 1300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 1+90 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 3,5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 30 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 14500 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ano |
| Hlavní barva | Black |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 95,2 mm |
| Průměr | 26,2 mm |
| Hmotnost | 70,5 g |
| EAN | 6971196512735 |
| Manufacturer code | WUBEN E8 Black |
| Značka | Wuben |
| EAN |