nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Akumulátor 3,7 V Wuben ABE 18650 2600 mAh
Lithium-iontový akumulátor 18650 s kapacitou 2600 mAh. Je vybaven ochranným obvodem (PCB), který dokonale chrání před přebitím a zkratem při vybíjení. Jmenovité napětí článku je 3,7 V.
Bezpečné použití
Akumulátor má systém PCB, který chrání článek před přebitím, nadměrným vybitím, zkratem a příliš vysokým proudem a teplotou. Systém PCT reaguje na zvýšení teploty a proudu zvýšením odporu, což omezuje přehřátí, a CID přeruší obvod při nadměrném nárůstu vnitřního tlaku. Článek se vyznačuje životností ne méně než 500 cyklů nabíjení a vybíjení.
Hlavní vlastnosti
- napětí 3,7 V
- kapacita 2600 mAh
- trojitý ochranný systém proti zkratu, přebití a vybití
- vestavěná ochrana PCB
MILITARY je výhradním distributorem značky Wuben
Wuben je značka s více než třicetiletou zkušeností ve výrobě moderních svítilen a osvětlovacích doplňků, která spojuje pokročilé technologie s odolností provedení. Nabídka zahrnuje modely EDC, taktické svítilny, čelovky a speciální konstrukce, často vybavené funkcemi, jako je regulace světelného toku nebo nouzové režimy, včetně SOS. K výrobě se používá odolný letecký hliník a pouzdra splňují normy vodotěsnosti IPX, což zajišťuje spolehlivost i v náročných podmínkách. Zařízení značky Wuben se těší uznání jak mezi profesionálními uživateli, tak mezi nadšenci outdoorových aktivit. Společnost se také angažuje v sociálních aktivitách a uskutečňuje iniciativu „Light Up Your Life“, v rámci které dodává osvětlení komunitám postiženým přírodními katastrofami.
| Napětí | 3.7 V |
|---|---|
| Typ akumulátoru / baterie | Li-Ion |
| Objem | 2600 mAh |
| Hmotnost | 49 g |
| Rozměry | 69 x 18.5 mm |
| Typ akumulátoru/baterie | 18650 |
| Počet kusů v sadě | 1 |
| EAN | TYMCZASWUBEN03 |
| Manufacturer code | ABE2600C |
| Značka | Wuben |
| EAN |