Baterka si vede skvěle a plně odpovídá mým požadavkům. Má dlouhý dosah, dobře osvětluje boky a dlouho vydrží na maximálním výkonu. Při prvním použití mě příjemně překvapila. Je opravdu funkční, pevná a hodí se na každou příležitost. Koupil jsem si náhradní akumulátor, ale po týdnu používání jsem ho ještě nemusel použít, protože původní stále drží energii. Upřímně doporučuji.
Svítilna SRT6i vybavena diodou LED, která umožňuje dosáhnout maximálního světelného toku na úrovni 2100 lumenů a dosahu až 510 metrů. Pouzdro je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého anodizací HA III. Tělo svítilny a použití těsnění umožňují dosáhnout odolnosti proti pádům z 2 metrů a voděodolnosti a prachotěsnosti na úrovni IP68.
Model byl vybaven dvěma přepínači a otočným prstencem umístěným na základně svítilny. Hlavní vypínač ovládá dočasnou a stálou aktivaci svítilny, a tlačítko nastavené pod úhlem umožňuje rychlý přístup k režimu TURBO a stroboskopu. Prstenec umožňuje změnu režimu svícení bez nutnosti vypnutí svítilny. Kolem vypínačů se nachází podstavec svítilny, který zabraňuje náhodné aktivaci a poskytuje bezpečný bod upevnění pro šňůrku. Svítilna umožňuje používat jeden ze tří úrovní výkonu světla a tři speciální režimy (taktický, zámek a stroboskop). Vestavěný systém ATR (Advanced temperature regulation) chrání zařízení před přehřátím.
Prstenec umístěný kolem čočky má kovové výstupky, díky kterým může v nouzové situaci sloužit jako rozbíječ skla. Optická čočka se vyznačuje dvouvrstvým povlakem odolným proti poškrábání.
Model SRT6i je vybaven lithium-iontovou baterií s vysokou kapacitou 5000 mAh, kterou lze rychle nabít prostřednictvím vestavěného portu USB-C. Svítilna po plném nabití baterie může dosáhnout maximálního času provozu až přes 70 hodin.
Režimy svícení (Výkon / Čas / Vzdálenost):
Turbo: 2100 lm / 30 min / 510 m
Mid: 300 lm / 7 hod 30 min / 175 m
Low: 30 lm / 70 hod / 56 m
Stroboskop: 2100 lm
Sada obsahuje:
- Svítilna SRT6i,
- Baterie 21700 NL2150HPi 5000 mAh,
- Pouzdro,
- Kabel USB-C,
- Adaptér na baterie 2 x CR123, 2 x RCR123,
- Šňůrka,
- Klips,
- Náhradní O-kroužek.
Technické údaje:
Materiál: letecký hliník pokrytý anodizovanou vrstvou HAIII
Maximální dosah: 510 m
Maximální výkon: 2100 lumenů
Maximální doba provozu: 70 h
Napájení: lithium-iontová baterie NL2150HPi 5000 mAh nebo baterie CR123 x2, RCR123 x2
Délka: 163 mm
Průměr hlavy: 40 mm
Hmotnost: 167 g
Barva: Černá
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2100 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 30 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 70 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 5000 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 163 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 167 g |
| EAN | 6952506407576 |
| Manufacturer code | NT-SRT6I |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 2
-
-
Skvělá baterka, měl jsem příležitost ji vyzkoušet a opravdu mě uchvátil její dosah a kvalita zpracování. Světlo má spíše úzký paprsek, ale zároveň osvětluje i boky, takže to není klasické pátrací světlo, ale něco mezi tím.
No reviews