Tato baterka je mým základním výběrem na výpravy do lesa i na jiné cesty. Je velmi jasná, silná a poskytuje daleký dosah. Pevné materiály zajišťují, že přežila nejedno upadnutí. Je kompaktní, baterie vydrží dlouho a navíc je odolná proti vodě – funguje jak v dešti, tak krátce pod vodou. Rozhodně stojí za svou cenu. Vřele doporučuji!
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Taktická svítilna vybavená diodou Luminus SFT-70 LED o výkonu 3000 lumenů a dosahu až 470 metrů. Šest hlavních režimů svícení a pět doplňkových umožňuje snadno přizpůsobit paprsek světla aktuálním potřebám.
Stupeň krytí IP68 zajišťuje účinnou ochranu proti vodě, vlhkosti a prachu. Konstrukce umožňuje ponoření do hloubky až 2 m. Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého a odolného leteckého hliníku, který je pokryt odolnou proti poškrábání vrstevnicí HA III. Dále je model P23i odolný proti pádu z výšky až 2 metrů. Keramická korunka může být použitá v nouzových situacích, např. k rozbití skla.
Akumulátor se nabíjí přímo v těle pomocí nabíjecího kabelu USB-C. Ukazatel stavu nabití akumulátoru je umístěn vedle nabíjecího portu. Snadné ovládání a rychlé přepínání mezi režimy zajišťuje hlavní spínač a pomocný spínač umístěný na zadní straně svítilny. Modul regulace teploty (ATR) zabraňuje přehřátí svítilny. Technologie Strobe Ready zajišťuje rychlý přístup k režimu Strobe.
Přiložená sponka v sadě umožňuje uchycení svítilny na pásku, batohu, čepici nebo jiných částech vybavení.
Výkon, dosah a doba provozu ve vybraných režimech:
- Turbo - 3000 lumenů / 470 m / 30 min,
- High - 1500 lumenů / 330 m / 2 h 30 min,
- Mid - 800 lumenů / 244 m / 4 h,
- Low - 250 lumenů / 144 m / 10 h,
- Ultralow - 50 lumenů / 67 m / 45 h,
- Stroboskop - 3000 lumenů / - / -.
V sadě se nachází:
- svítilna Nitecore P23i,
- akumulátor Li-Ion 21700i 5000 mAh,
- kabel USB-C,
- sponka,
- pouzdro,
- smyčka,
- náhradní těsnění.
Technické údaje
Barva: Černá
Zdroj světla: Luminus SFT-70 LED
Napájení: akumulátor Li-Ion 21700i 5000 mAh
Doba svícení: 45 h (v režimu Ultralow)
Pouzdro: letecký hliník
Vodotěsnost: norma IP68
Maximální dosah: 470 m
Celková délka: 143,5 mm
Hmotnost: 114,5 g
Výrobce: Nitecore, Čína
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 2,5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 45 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 143,5 mm |
| Průměr | 31,8 mm |
| Hmotnost | 114,5 g |
| EAN | 6952506407538 |
| Manufacturer code | NT-P23I |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 3
-
-
Obrovský výkon, skvělá výdrž baterie a velký dosah jsou velkými přednostmi této baterky. Kvalita zpracování i provedení je na velmi vysoké úrovni. Přestože cena nepatří mezi nejnižší, produkt určitě stojí za každou investovanou korunu.
-
Produkt hodný doporučení – dobře promyšlený, snadný na použití a velmi silný. Tip pro ty, kdo hledají vybavení: všímejte si nejenom počtu lumenů, ale i hodnoty špičkové intenzity světla (Peak Beam Intensity), protože různé použití mohou vyžadovat různé parametry.
No reviews