nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Taktická svítilna P20i UV vybavená diodou Luminus SST-40-W o maximálním výkonu 1800 lumenů a dosahu až 337 metrů. Navíc čtyři UV LED diody poskytují ultrafialové světlo o vlnové délce 365 nm. Čtyři režimy svícení umožňují snadno přizpůsobit světelný paprsek aktuálním potřebám.
Třída těsnosti IP68 umožňuje ponoření do hloubky až 1,5 m na maximálně půl hodiny a zaručuje úplnou ochranu proti prachu. Tělo svítilny je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého odolným proti poškrábání HA III povlakem. Model P20i UV je navíc odolný proti pádu z výšky až 1 metru.
Připojení USB-C umístěné na těle umožňuje nabíjení baterie přímo ve svítilně. Snadnou obsluhu a rychlé přepínání mezi režimy zajišťuje hlavní vypínač a pomocný vypínač umístěný na zadní straně svítilny. Modul regulace teploty (ATR) zabraňuje přehřátí svítilny.
Přiložené k pouzdru je možné upevnit na opasek, batoh nebo jiné prvky vybavení.
Výkon, dosah a doba provozu ve vybraných režimech:
- High - 1800 lumenů / 337 m / 1h 45 min,
- Mid - 250 lumenů / 115 m / 8 h 30 min,
- Low - 35 lumenů / 45 m / 38 h,
- UV - 320 mW / - / 30 h,
- Stroboskop - 1800 lumenů / - / -.
V balení se nachází:
- svítilna Nitecore P20i UV,
- baterie 21700 4000 mAh,
- USB-C kabel,
- klip,
- taktické pouzdro,
- řemínek,
- náhradní těsnění,
- držák na baterie nebo akumulátory CR123.
Technické údaje
Barva: Černá
Zdroj světla: Luminus SST-40-W
Napájení: Li-Ion akumulátor 21700 (NL2140i 4000 mAh)
Doba svícení: 38 h (v režimu Low)
Tělo: letecký hliník
Vodotěsnost: norma IP68
Maximální dosah: 337 m
Celková délka: 150,5 mm
Hmotnost: 124 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 105 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 105 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 38 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 150.5 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 124 g |
| EAN | 6952506406616 |
| Manufacturer code | NT-P20I-UV |
| Značka | Nitecore |
| EAN |