vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
A P20i UV taktikai zseblámpa Luminus SST-40-W diódával rendelkezik, amelynek maximális teljesítménye 1800 lumen és hatótávolsága 337 méter. Ezenkívül négy UV LED dióda biztosítja a 365 nm hullámhosszú ultraibolya fényt. Négy világítási mód könnyíti meg a fénycsóva aktuális igényekhez való igazítását.
Az IP68 védelmi besorolás lehetővé teszi legfeljebb 1,5 méter mélységbe való merítést, legfeljebb fél óráig, és teljes védelmet garantál a por ellen. A zseblámpa háza repülési alumíniumból készült, karcolásálló HA III bevonattal. Emellett a P20i UV modell ellenáll 1 méter magasságból való esésnek.
A zseblámpa testén elhelyezett USB-C aljzat lehetővé teszi az akkumulátor közvetlen töltését a zseblámpában. Az egyszerű kezelhetőséget és gyors váltást a módok között a zseblámpa hátulján elhelyezett fő- és segédkapcsoló biztosítja. A hőmérsékletszabályozó modul (ATR) megakadályozza a zseblámpa túlmelegedését.
A készlethez mellékelt tok övön, hátizsákon vagy egyéb felszerelési elemen is rögzíthető.
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő a kiválasztott módokban:
- Magas - 1800 lumen / 337 m / 1h 45 perc,
- Közepes - 250 lumen / 115 m / 8 h 30 perc,
- Alacsony - 35 lumen / 45 m / 38 h,
- UV - 320 mW / - / 30 h,
- Stroboszkóp - 1800 lumen / - / -.
A készlet tartalma:
- Nitecore P20i UV zseblámpa,
- 21700 4000 mAh akkumulátor,
- USB-C kábel,
- klipsz,
- taktikai tok,
- csuklópánt,
- tartalék tömítések,
- elemtároló CR123 elemekhez illetve akkumulátorokhoz.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Fényforrás: Luminus SST-40-W
Tápellátás: Li-Ion 21700 akkumulátor (NL2140i 4000 mAh)
Világítási idő: 38 h (alacsony módban)
Ház: repülési alumínium
Vízállóság: IP68 szabvány
Maximális hatótávolság: 337 m
Teljes hossz: 150,5 mm
Súly: 124 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 38 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 150.5 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 124 g |
| EAN | 6952506406616 |
| Manufacturer code | NT-P20I-UV |
| Márka | Nitecore |
| EAN |