nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna vybavená diodou LED Luminus SST40, s maximálním světelným tokem na úrovni 2000 lumenů a dosahem do 250 metrů.
Odolný kryt je vyroben z leteckého hliníku potaženého HA III povlakem a polykarbonátu. Pevné tělo zajišťuje odolnost proti pádům z výšky do 1 m. Norma IP68 zaručuje úplnou ochranu před pronikáním prachu a odolnost vůči trvalému ponoření do hloubky až 2 m.
Tento model je napájen vestavěnou baterií 21700 s kapacitou 5000 mAh. Svítilna je vybavena USB-C QC portem, který umožňuje nabíjení bez nutnosti demontáže svítilny, a indikátorem úrovně nabití baterie. Svítilna také slouží jako powerbanka s maximálním výkonem napájení 18W.
Čtyři úrovně výkonu a dva speciální režimy (SOS, maják) umožňují rychlé přizpůsobení svítilny aktuálním potřebám. Systém ATR(Regulace pokročilé teploty) chrání svítilnu před přehřátím tím, že v případě zjištění příliš vysoké teploty přepíná režim na nižší. Vysoce účinný proudový obvod (Non PWM) zabraňuje blikání.
Režimy provozu/doba svícení:
- Turbo - 2000 lumenů / 45 min,
- Vysoký - 350 lumenů / 6 h 30 min,
- Střední - 50 lumenů / 24 h,
- Nízký - 5 lumenů / 200 h,
- SOS - 2000 lumenů,
- Maják - 2000 lumenů.
V sadě se nachází:
- svítilna Nitecore MH15,
- kabel USB-C - USB-C,
- šňůrka.
Technické údaje
Barva: Černá
Materiál: letecký hliník
Maximální výkon světla: 2000 lumenů
Maximální dosah: 250 m
Maximální doba provozu: 200 h
Napájení: vestavěná baterie 21700 5000 mAh
Rozměry: 117 x 30 mm
Průměr tubusu: 27,4 mm
Hmotnost: 140 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 45 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 6,5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 200 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1 x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 117 mm |
| Průměr | 30 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| EAN | 6952506407934 |
| Manufacturer code | NT-MH15 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |