vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
A zseblámpa LED Luminus SST40 diódával van felszerelve, melynek maximális fényereje 2000 lumen és hatótávolsága 250 méter.
A tartós burkolat repülőgépipari alumíniumból és polikarbonátból készült HA III bevonattal fedve. A strapabíró test biztosítja az 1 méter magasból történő esés elleni védelmet. Az IP68 szabvány teljes védelmet nyújt a por behatolása ellen, valamint ellenállást biztosít a legfeljebb 2 m mély folyamatos merülés ellen.
Ez a modell beépített 21700-as akkumulátorral van ellátva, amelynek kapacitása 5000 mAh. A zseblámpa rendelkezik egy USB-C QC porttal, amely lehetővé teszi a töltést a zseblámpa szétszerelése nélkül, valamint egy töltöttségjelzővel. A zseblámpa 18W maximális teljesítménnyel rendelkező energiaforrás funkciót is betölt.
Négy teljesítményszint és két speciális mód (SOS, beacon) lehetővé teszik a zseblámpa gyors igazítása az aktuális igényekhez. Az ATR rendszer (Advanced Temperature Regulation) védi a zseblámpát a túlmelegedéstől azáltal, hogy magas hőmérséklet észlelése esetén alacsonyabb módra vált. A magas hatékonyságú áramköri (Non PWM) megakadályozza a villogást.
Működési módok / világítási idő:
- Turbo - 2000 lumen / 45 perc,
- Magas - 350 lumen / 6 óra 30 perc,
- Közepes - 50 lumen / 24 óra,
- Alacsony - 5 lumen / 200 óra,
- S.O.S. - 2000 lumen,
- Beacon - 2000 lumen.
A szett tartalma:
- Nitecore MH15 zseblámpa,
- USB-C - USB-C kábel,
- zsineg.
Technikai adatok
Szín: Fekete
Anyag: Repülőgépipari alumínium
Maximális fényerő: 2000 lumen
Maximális hatótávolság: 250 m
Maximális működési idő: 200 óra
Tápellátás: beépített 21700-as 5000 mAh-s akkumulátor
Méretek: 117 x 30 mm
Csőtengely átmérő: 27,4 mm
Tömeg: 140 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 45 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 6,5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 200 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 117 mm |
| Átmérő | 30 mm |
| Súly | 140 g |
| EAN | 6952506407934 |
| Manufacturer code | NT-MH15 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |