nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Ultralehká, plochá svítilna EDC vybavená 2 diodami LED Luminus SST40, generujícími světlo o výkonu 3000 lumenů o maximálním dosahu až 220 m. Napájena vestavěnou Li-Ion baterií s kapacitou 1700 mAh, nabíjenou přes port USB-C.
Korpus je vyroben z odolné vůči povětrnostním vlivům nerezové oceli, pokryté trvanlivým a hladkým PVD titanovým povlakem. Svítilna je prachotěsná a vodotěsná dle standardu IP54.
Dvojitý zadní přepínač umožňuje intuitivní změnu úrovně jasu mezi 5 dostupnými možnostmi a snadné přechody do speciálního režimu STROBO (stroboskop). Dále multifunkční OLED displej na korpusu umožňuje rychlé čtení mimo jiné zbytkového času do vybití baterie, vybraného výkonu a napětí baterie.
Svítilna je vybavena inteligentní funkcí zapamatování posledního pracovního režimu a dvěma možnostmi zámku Full lockout a Half lockout, které zabraňují nechtěnému zapnutí nebo vypnutí světla či změně úrovně jasu.
Nitecore EDC27 získala ocenění nejlepší EDC svítilny během SHOT SHOW 2023.
Pracovní režimy/dosah/doba svícení:
- Turbo - 3000 lumenů / 220 m / —
- Vysoký - 1000 lumenů / 130 m / 1,45 min,
- Střední - 200 lumenů / 57 m / 3,45 h,
- Nízký - 65 lumenů / 32 m / 11 h,
- Ultra nízký - 15 lumenů / 14 m / 37 h,
- Stroboskop - 3000 lumenů / — / —
Technické údaje
Materiál: nerezová ocel s PVD titanovým povlakem
Povrchová úprava: HA III anodizace vojenské třídy
Světelný zdroj: 2 diody LED Luminus SST40
Maximální výkon: 3000 lumenů
Maximální dosah: 220 m
Maximální intenzita: 12 200 cd
Maximální doba provozu: 37 h
Napájení: vestavěná Li-Ion baterie 1700 mAh
Nabíjecí port: USB-C
Délka: 135 mm
Průměr hlavy: 31 mm
Hmotnost: 124 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 105 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 37 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1700 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | ocel |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 135 mm |
| Průměr | 31 mm |
| Hmotnost | 124 g |
| EAN | 6952506407590 |
| Manufacturer code | NT-EDC27 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |