vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Ultrakönnyű, lapos EDC zseblámpa, amely 2 Luminus SST40 LED diódával van felszerelve, és 3000 lumen fényerőt biztosít, maximális hatótávolsága 220 m. Beépített 1700 mAh-s Li-Ion akkumulátorral működik, amely USB-C porton keresztül tölthető.
A ház időjárásálló rozsdamentes acélból készült, tartós és sima PVD titán bevonattal ellátva. A zseblámpa por- és vízállósága az IP54 szabványnak felel meg.
A dupla hátsó kapcsoló lehetővé teszi az intuitív fényerő szintjének megváltoztatását az 5 elérhető opció között, valamint a könnyű váltást a speciális STROBO (stroboszkóp) üzemmódra. Továbbá, a házon található multifunkcionális OLED kijelző gyors leolvasást tesz lehetővé többek között az akkumulátor lemerüléséig hátralévő időről, a kiválasztott teljesítményről és az akkumulátor feszültségéről.
A zseblámpa intelligens memóriafunkcióval bővült, amely megjegyzi az utolsó üzemmódot, valamint két zárolási opcióval rendelkezik: Teljes zárolás és Fél zárolás, amelyek megakadályozzák a fény véletlen be- vagy kikapcsolását, illetve a fényerő szintjének megváltozását.
A Nitecore EDC27 elnyerte a legjobb EDC zseblámpa díját a SHOT SHOW 2023 rendezvényén.
Működési módok/hatótáv/üzemidő:
- Turbo - 3000 lumen / 220 m / —
- High - 1000 lumen / 130 m / 1,45 perc,
- Mid - 200 lumen / 57 m / 3,45 óra,
- Low - 65 lumen / 32 m / 11 óra,
- Ultra low - 15 lumen / 14 m / 37 óra,
- Stroboszkóp - 3000 lumen / — / —
Műszaki adatok
Anyaga: rozsdamentes acél PVD titán bevonattal
Felület: katonai minőségű HA III-anódizált
Fényforrás: 2 Luminus SST40 LED dióda
Maximális teljesítmény: 3000 lumen
Maximális hatótávolság: 220 m
Maximális intenzitás: 12 200 cd
Maximális üzemidő: 37 óra
Áramellátás: beépített 1700 mAh-s Li-Ion akkumulátor
Töltőport: USB-C
Hossz: 135 mm
Fejátmérő: 31 mm
Súly: 124 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 37 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1700 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Acél |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 135 mm |
| Átmérő | 31 mm |
| Súly | 124 g |
| EAN | 6952506407590 |
| Manufacturer code | NT-EDC27 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
No reviews