Am cumpărat pantofii în ianuarie și de atunci îi port tot timpul – sunt grozavi. Au rezistat iernii fără să se ude, iar chiar și la temperaturi ridicate sunt confortabili. Îi port atât zilnic, cât și în drumeții la munte sau prin pădure. Recomand cu siguranță și intenționez să îi cumpăr din nou.