A cipőket januárban vettem, és azóta folyamatosan hordom – tökéletesen beváltak. Átvészelték a telet beázás nélkül, és még magasabb hőmérsékleten is kényelmesek. Minden nap viselem őket, valamint túrákhoz a hegyekbe vagy erdőbe. Határozottan ajánlom, és tervezem, hogy újra megveszem.