Expediere: Produs indisponibil
87,03 Lei
Stoc epuizat vezi produse similare
sau abonează-te pentru a primi notificări legate de disponibilitatea produsului
sau abonează-te pentru a primi notificări legate de disponibilitatea produsului
Un briceag multifuncțional fabricat din oțel inoxidabil cu opt funcții. Mânerul poartă un imprimeu inspirat de steaua Armatei SUA din Al Doilea Război Mondial.
Caracteristici:
1. lamă lungă,
2. lamă scurtă,
3. tirbușon,
4. deschizător de sticle,
5. deschizător de conserve,
6. scobitoare,
7. pensetă,
8. scobitoare din plastic.
Date tehnice
Oțel: inoxidabil
Material mâner: plastic
Dimensiuni: 155 x 30 x 14 mm
Lungimea lamei: 65 mm 65 mm
Greutate: 69 g
Producător: Fostex, Olanda
| Lungime în formă strânsă | 155 mm |
|---|---|
| Lungimea lamei principale | 65 mm |
| Sistem de blocare a lamei principale | Nu |
| Culoarea plăcilor mânerului | Nuanțe de verde |
| Număr de unelte | 8 |
| Tirbușon | Da |
| Foarfece | Nu |
| Pilă pentru unghi | Nu |
| Oțelul lamei | Inox |
| Material înveliș mâner | Material sintetic |
| Fierăstrău de lemn | Nu |
| Greutate | 69 g |
| EAN | 8719298259404 |
| Hersteller-Code | 34967 |
| Producător | FOSTEX |
| EAN |