Baterie bună de la un brand cunoscut, disponibilă la un preț atractiv. Recomand achiziția.
Expediere: Produs indisponibil
3,57 Lei
Prețul sugerat de producător este de
4,74 Lei
Stoc epuizat vezi produse similare
sau abonează-te pentru a primi notificări legate de disponibilitatea produsului
sau abonează-te pentru a primi notificări legate de disponibilitatea produsului
Baterie alcalină proiectată pentru utilizarea în dispozitive cu cerințe energetice foarte ridicate.
Designul etanș previne scurgerea bateriei, iar fiabilitatea ridicată și repetabilitatea parametrilor le fac potrivite pentru aplicații industriale și profesionale.
Date tehnice
Capacitate: 55 mAh
Tensiune: 12 V
Dimensiuni: 10 x 28 mm
Greutate: 10 g (o baterie)
Producător: Energizer, SUA
| Greutate | 10 g |
|---|---|
| Capacitate | 55 mAh |
| Dimensiuni | 10 x 28 mm |
| Tipul acumulatorului/bateriei | Baterie alcalină |
| EAN | 7638900083057 |
| Hersteller-Code | BTE 011 |
| Producător | Energizer |
| Data expirării | 2027-08-01 |
| EAN |