Телескоп Sky-Watcher (Synta) BK1145EQ1
Час відправлення: Негайно Вартість: Безкоштовно
  • Замовлення, зроблені до 20:00, відправляємо того ж дня. Доставка протягом 3-5 робочих днів.
Безкоштовна доставка від 2999 гривень
Безкоштовні повернення
Безпечні та швидкі способи оплати
Оптична система
. Телескоп в системі Ньютона. Його головна перевага - велике дзеркало 114 мм, яке є найважливішим елементом телескопа, що визначає, що і як ми зможемо спостерігати. Цей телескоп збирає приблизно в 190 разів більше світла, ніж людське око вночі, забезпечуючи можливість спостерігати об'єкти до майже 12 зоряних величин (при видимості неозброєним оком до 6 зоряних величин). Розмір дзеркала також пов'язаний з оптичною роздільною здатністю, яка в цьому телескопі дозволяє розрізняти зорі, віддалені одна від одної більш ніж на 1,2".
Монтаж
Абстрактор і окуляри
. Телескоп оснащений витяжним окуляром, що дає змогу використовувати окуляри 1,25". До комплекту входять три окуляри з фокусними відстанями 20, 12,5 і 4 мм, що дають збільшення 25, 40 і 125x
Технічні дані:
. Оптична система: ньютонівська (рефлекторна)
. Діаметр дзеркала: 114 мм
. Фокусна відстань: 500 мм
. Світлосила: f/4.4
Дальність: 12.9 mag
Фокусування окуляра: 1,25"
Байонет: EQ1 паралактичний
Штатив: алюмінієвий LT2
. Розміри оптичної труби: 15x41 см
Вага нетто: 8 кг
Вага брутто (упакований): 11,5 кг
Розміри упакованого телескопа: 85x38,5x27 см
Виробник: Sky Watcher (Synta), Тайвань
Sky Watcher
MILITARY є преміум дилером бренду Sky Watcher.
Докладніше
Вага 11,5 кг
Діаметр об'єктива (мм) 114
Тип телескопа Рефлектор Ньютона
Фокусна відстань 500 мм
Світлосила (f/x) f/4,4
Максимальне збільшення 228x
Монтаж телескопа Паралактичний EQ
Пошуковий пристрій в наборі Є, оптичний
Зоряна величина (magnitudo) 12,9 mag
Змінні окуляри в наборі Так
Матеріал штатива алюміній
Довжина тубуса 410 мм