На жаль, я дуже розчарований. Підтверджую проблеми з надяганням цього взуття – це дійсно складно. Найгіршою проблемою є неправильно пришита і ніде не закріплена мембрана Gore, яка збирається складками у ключових місцях. Уже при першому надяганні було відчутно, що в цих місцях одразу з’являться мозолі. Я купив їх з розрахунком на довгі походи, але якість виконання виявилася дуже низькою. Хотів спробувати Salomon як альтернативу для Lowa, і це була помилка. Додатково ціна зовсім невідповідна. Я очікував комфорту і високої якості, але виробники в Камбоджі, очевидно, не вміють виготовляти хороше взуття. Мені доведеться повернути їх і далі шукати відповідне взуття.