Îmi plac foarte mult aceste geci. De opt ani am o parka Alpha N3-B în verde salvie și am purtat-o ori de câte ori am avut ocazia. Este călduroasă, super confortabilă și o port deschisă pe vreme mai caldă sau complet închisă, cu gluga pe cap, când e frig. Îmi plac toate buzunarele pentru lucrurile personale. Mi-am dorit una neagră de la Military eu, iar noua mea achiziție este grozavă și nu m-a dezamăgit, este minunată și sunt foarte mulțumit(ă). Aceste geci rezistă ani de zile și a sosit la o săptămână după comandă, ceea ce este un serviciu excelent.