Samura Harakiri Grand Santoku konyhakés
A Santoku típusú konyhakés, amelyet az ázsiai séfkés inspirált, alkalmas zöldségek, gyümölcsök, fűszernövények aprítására és szeletelésére, valamint hús és hal porciózására. Kiváló minőségű AUS-8 rozsdamentes acélból készült, 58 HRC keménységre edzve.
AUS-8 rozsdamentes acél
A kés pengéje kiváló minőségű AUS-8 rozsdamentes acélból készült, amely a 440 típusú acél megfelelője. Jellemzője a magas korrózióállóság és az elégedettséggel fenntartható élesség. Az acélt 58 HRC keménységre edzették, ami növeli keménységét és kopásállóságát.
Fogantyú tartós anyagból
A fogantyú ergonomikus, ABS anyagból készült, amely biztos fogást, víz- és detergensállóságot biztosít. A fogantyú anyaga nem igényel további karbantartást.
Főbb jellemzők
- 197 mm hosszú penge
- 58 HRC keménységű AUS-8 rozsdamentes acélból készült
- ergonomikus ABS műanyag fogantyú
- alacsony súly 127 g
| Zár típusa | Fix penge |
|---|---|
| Penge acél | AUS-8 |
| Tok készletben | Nem |
| Klipsz hordáshoz | Nem |
| Markolat anyaga | ABS |
| Nyitás módja | Fix penge |
| Korrózióállóság | Nagyon jó |
| Tompulási ellenség | Jó |
| Súly | 127 g |
| Penge típusa | Sima |
| Penge profil | Sheepsfoot |
| Pengehossz | 197 mm |
| Stílus | Konyha |
| Kés típusa | Fix pengével |
| Teljes hossz | 319 mm |
| EAN | 4751029328373 |
| Manufacturer code | SHR.0096B |
| Márka | Samura |
| EAN |