vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Lyommy fagyasztva szárított étel Baszk sajttorta 75 g/452 kcal
Finom textúrájú, fagyasztva szárított desszert, amelyet a baszk sajttorta ihletett. Alapja a krémsajt, amelyet sütés közben magas hőmérsékletnek tesznek ki, így jön létre a jellegzetes karamellizált réteg és a puha, bársonyos belseje.
A termék többféle módon fogyasztható: közvetlenül a kinyitás után, sűrű állagú száraz harapnivalóként, hideg vízzel felöntve, könnyű habként, vagy forró vízzel elkészítve, krémesebb állagú formában.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Krémsajt (tej, tejszín, só, tejfehérje) 59%, tojásmassza, tejszín, cukor, kukoricaliszt, vanília.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték: 2510 kJ / 603 kcal
- Zsír: 43 g - ebből telített zsírsavak 28 g
- Szénhidrát: 39 g - ebből cukor: 33 g
- Rost: 0,6 g
- Fehérje: 15 g
- Só: 1,1 g
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel elkeverve
- magas energiaérték
- az íz és a tápértékek megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 75 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 75 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2510 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 603 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1883 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 452 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 15 g/100 g |
| Zsír | 43 g/100 g |
| Szénhidrátok | 39 g/100 g |
| Cukrok | 33 g/100 g |
| Só | 1.1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 28 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5905514780132 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |