Lyommy fagyasztva szárított étel Mangós és marakujás kölespuding 66 g/281 kcal
A mangós és marakujás kölespuding kiváló desszert azok számára, akik értékelik a finom és tápláló ételeket. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
Fagyasztva szárítás
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Főtt köles 66%, maracujapüré 10%, mangó 8%, banán, kókuszital (kókuszkivonat 75%, víz), kókuszreszelék, agavészirup.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 9,6 g, ebből telített zsírsavak - 7,5 g
- szénhidrát - 78,6 g, ebből cukor - 31,8 g
- rost - 3,9 g
- fehérje - 7,9 g
- só - 0,3 g
- Energiaérték: kcal/100 g - 425 kcal, kJ/100 g - 1792 kJ
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 66 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 66 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1792 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 425 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1183 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 281 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 7.9 g/100 g |
| Zsír | 9.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 78.6 g/100 g |
| Cukrok | 31.8 g/100 g |
| Só | 0.3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 7.5 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | 5905514780125 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2031-01-01 |
| EAN |