Finom, de ügyelni kell a hozzáadott víz mennyiségére. Nálam túl sok vizet öntöttem bele, emiatt a morzsa túl folyós lett. Az íze és az adag mérete viszont pozitívum.
LYOFOOD fagyasztva szárított étel Gyümölcsös – alma, meggy, eper 30 g/110 kcal - 2 db
Két csomagból álló gyümölcsös kert készlet egy fagyasztva szárított gyümölcsök keveréke, amely nagyszerűen gazdagítja a reggelit vagy harapnivalóként szolgálhat hegyi túrák során. Az összes LYOFOOD ételhez hasonlóan az elkészítése rendkívül gyors és nagyon egyszerű.
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Liofilizált eper 33%, alma 33%, meggy 33%
tápérték 100 g termékben
- Szénhidrát: 74,6 g, ebből cukor 64 g
- Zsír: 2,15 g, ebből telített zsírsavak 0,3 g
- Fehérje: 5,53 g
- Rost: 15 g
- Só: 0 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagből álló készlet
- csomag súlya: 30 g
- készlet súlya: 60 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 60 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 60 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1549 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 367 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 465 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 110 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5.5 g/100 g |
| Zsír | 2.2 g/100 g |
| Szénhidrátok | 74 g/100 g |
| Cukrok | 64 g/100 g |
| Só | 0 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.3 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD005 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |