LYOFOOD fagyasztva szárított étel Almás süti 70 g/358 kcal - 2 db
Két csomag édes, fahéjas, ropogós morzsával készült sült alma étkezés alternatívájaként. A terméket a szlovén hegymászó, Marko Prezelj közreműködésével fejlesztették ki. A LYOFOOD márka többi étkezéséhez hasonlóan ez is rendkívül gyorsan és egyszerűen elkészíthető.
A fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Búzaliszt 39%, vaj 29%, cukor, alma 13%, fahéj.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 25 g, ebből telített zsírsavak - 16 g
- szénhidrát - 65 g, ebből cukor - 33 g
- rost - 2,4 g
- fehérje - 6,1 g
- só - 0 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- csomag súlya: 70 g
- készlet súlya: 140 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 140 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 140 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2143 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 512 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1500 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 358 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5.3 g/100 g |
| Zsír | 25 g/100 g |
| Szénhidrátok | 65 g/100 g |
| Cukrok | 36 g/100 g |
| Só | 0.46 g/100 g |
| Telített zsírsav | 17 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | ZELYOFOOD007 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |