LYOFOO Csokoládé ízű puding fagyasztva szárított étel 65 g/339 kcal - 2 db
Liofilizálás az élelmiszerek víztelenítésének folyamata vákuum és nagyon alacsony hőmérséklet (-50 fok C) alkalmazásával. Az előrehaladott feldolgozási technológiának köszönhetően a liofilizált étel teljes értékű és kalóriadús étkezést biztosít, amely megfelel az igényes sportok, mint például a hegymászás, magashegyi turázás, vitorlázás vagy minősített turák által támasztott szigorú követelményeknek, mind nyári, mind téli szezonban. Ezt használják a sarkkutatók, utazók, valamint sportolók különböző expedíciók vagy táborok során.
A csokoládé puding kiváló minőségű táplálék az ízletes és laktató ételek kedvelőinek. Mint a LYOFOOD-tól származó egyéb ételek esetében, elkészítése rendkívül gyors és könnyű.
A termék összetétele
Tej 62%, csokoládé 18% (kakaómassza, nádcukor, kakaóvaj), cukor, tojáspép (tojás, citromsav) 6%, burgonyaliszt.
A termék tápértéke 100 g-ban
- zsír - 30 g, ebből telített zsírsavak - 18 g
- szénhidrátok - 66 g, ebből cukrok - 56 g
- rost - 4 g
- fehérje - 10 g
- só - 0,2 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- a csomag súlya 65 g
- a készlet súlya 130 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 130 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 130 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2185 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 522 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1420 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 339 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 10 g/100 g |
| Zsír | 26 g/100 g |
| Szénhidrátok | 60 g/100 g |
| Cukrok | 52 g/100 g |
| Só | 0.22 g/100 g |
| Telített zsírsav | 16 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5907049023548 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |