LYOFOOD fagyasztva szárított étel Meggy 30 g/111 kcal - 2 db
A készlet két csomag fagyasztva szárított meggyet tartalmaz. A gyümölcsök mag nélküliek és szeletekre vágottak. Kiválóan alkalmasak tábori reggelihez vagy harapnivalóként hegyi túrák során.
A fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
100% fagyasztva szárított, kimagozott meggy.
Tápérték 100 g termékben
- Kalória: 369 kcal
- Szénhidrát: 75 g
- Zsír: 2,1 g
- Fehérje: 7 g
- Súly: 30 g
| Egységérték | 60 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 60 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1558 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 369 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 467 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 111 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 7 g/100 g |
| Zsír | 2,1 g/100 g |
| Szénhidrátok | 75 g/100 g |
| Cukrok | 60 g/100 g |
| Só | 0,1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,5 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD003 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |