LYOFOOD fagyasztva szárított étel Erdei séta 30 g/102 kcal - 2 db
Az Erdei séta nevű, két csomagból álló szett fagyasztva szárított gyümölcskeveréket tartalmaz, amely nagyszerűen alkalmas reggeli kiegészítésére vagy harapnivalóként a hegyi túrák során. Az összes LYOFOOD termékhez hasonlóan az elkészítése rendkívül gyors és rendkívül egyszerű.
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
termék összetétele
Liofilizált málna 33%, áfonya 33%, szeder 33%
tápérték 100 g termékben
- Kalória: 339 kcal
- Szénhidrát: 51,87 g
- Zsír: 3,59 g
- Fehérje: 8,23 g
- Súly: 30 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló készlet
- csomag súlya: 30 g
- készlet súlya: 60 g
- gyors elkészítés
| Egységérték | 60 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 60 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1419 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 339 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 426 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 102 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 8.2 g/100 g |
| Zsír | 3.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 52 g/100 g |
| Cukrok | 45 g/100 g |
| Só | 0 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.1 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | ZELYOFOOD006 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |