LYOFOOD fagyasztva szárított étel Eper 20 g/71 kcal - 2 db
A készlet két csomag fagyasztva szárított eper tartalmaz. Kiválóan alkalmas tábori reggelihez vagy harapnivalóként hegyi túrák során. A gyümölcsöket közvetlenül a csomagből lehet fogyasztani.
A fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
100% fagyasztva szárított eper.
Tápérték 100 g termékben
- Kalória: 356 kcal
- Szénhidrát: 63 g
- Zsír: 3,33 g
- Fehérje: 7,44 g
| Egységérték | 40 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 40 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1499 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 356 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 300 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 71 kcal |
| Adagok száma csomagban | 2 |
| Fehérje | 7.4 g/100 g |
| Zsír | 3.3 g/100 g |
| Szénhidrátok | 63 g/100 g |
| Cukrok | 54 g/100 g |
| Só | 0 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.2 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD001 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |