LYOFOOD fagyasztva szárított étel Banán 30 g/112 kcal - 2 db
A készlet két csomag fagyasztva szárított banánszeletet tartalmaz. A banán az A-, C-, K- és B-vitaminok természetes forrása. Ezenkívül gazdag rosttartalmú, valamint kalcium-, magnézium-, foszfor- és káliumtartalmú. A csomagolás vízálló, hőhegesztett fóliából készült.
A fagyasztva szárítás folyamata
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
100% fagyasztva szárított banán.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 1,35 g, ebből telített zsírsavak - 0,5 g
- szénhidrát - 81 g, ebből cukor - 49 g
- rost - 10 g
- fehérje - 4,4 g
- só - 0,0 g
| Egységérték | 60 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 60 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1577 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 373 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 473 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 112 kcal |
| Adagok száma csomagban | 2 |
| Fehérje | 4,4 g/100 g |
| Zsír | 10 g/100 g |
| Szénhidrátok | 81 g/100 g |
| Cukrok | 49 g/100 g |
| Só | 0 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0,5 g/100 g |
| Étel típusa | Vegán |
| EAN | ZELYOFOOD002 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |