Finom, de ügyelni kell a hozzáadott víz mennyiségére. Nálam túl sok vizet öntöttem bele, emiatt a morzsa túl folyós lett. Az íze és az adag mérete viszont pozitívum.
LYOFOOD fagyasztva szárított étel Egzotikus - mandarin, kivi, banán, ananász 30 g/112 kcal - 2 db
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
A fagyasztva szárított gyümölcskeverék (mandarin, kivi, banán, ananász) kiváló reggeli kiegészítő a táborban, valamint tápláló harapnivaló a hegyi túrák során. A gyümölcsöket közvetlenül a csomagolásból lehet fogyasztani.
Termék összetétele
Fagyasztva szárított gyümölcskeverék (mandarin 25%, kiwi 25%, banán 25%, ananász 25%)
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 1,8 g, ebből telített zsírsavak - 0,2 g
- szénhidrát - 78 g, ebből cukor - 61 g
- rost - 13 g
- fehérje - 5,1 g
- só - 0,0 g
Főbb jellemzők
- 2 csomagból álló szett
- csomag súlya: 30 g
- készlet súlya: 60 g
| Egységérték | 60 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 60 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1580 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 374 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 474 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 112 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 5.1 g/100 g |
| Zsír | 1.8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 78 g/100 g |
| Cukrok | 61 g/100 g |
| Só | 0.1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 0.2 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | ZELYOFOOD008 |
| Márka | LYOFOOD |
| EAN |