Predator borsspray állatok ellen 75 ml - sugár (DE)
Kézre álló tartály magas kapszaicin alkaloid koncentrációjú paprika spray-vel, amely lehetővé teszi a hatékony önvédelmet agresszív kutya vagy más agresszív állat támadása ellen. A gázsugár alacsony érzékenységgel rendelkezik az időjárási körülmények, például eső vagy szél hatására, így pontos, hatékony és biztonságos működést biztosít gyors reagálást igénylő helyzetekben. A termék véletlen használat elleni biztosítékkal van ellátva, ami növeli a hordozás biztonságát. A gáz nem mérgező és nem jelent környezeti veszélyt. Biztonságos az állatok számára, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt okozna.
Paprika spray további címkével a német piacra. Legálisan birtokolható és viselhető Németország területén is. A címkék tételenként eltérhetnek, a gázokat véletlenszerűen küldik.
Hatékony irritáló anyag, garantált keverék összetétel
Az összetételben 15% OC (Oleoresin Capsicum) található, ami megfelel 2,0% MC (Major Capsaicinoids) aránynak a keverékben, elérve a 3 000 000 SHU csípősségi szintet. Nem mérgező és környezetbarát termék.
Használati mód
Használati mód: Veszélyes helyzet esetén helyezze az ujját a védőkupak alá és irányítsa a fúvókát az állat szeme felé, majd határozottan nyomja meg a szórógombot. Az optimális használati távolság legfeljebb 5 méter. A szórás a nyomás felengedése után megszűnik. Egy másodpercnyi érintkezés az anyaggal elegendő ahhoz, hogy az állatot körülbelül 30 percre megbénítsa.
legfontosabb jellemzők
- tartalmaz 15% OC-t (Oleoresin Capsicum), ebből 2% MC-t (Major Capsaicinoids)
- hatékony hatótávolság legfeljebb 5 méter
- nem mérgező és biztonságos a környezet számára
- védelem a véletlen szórás ellen
MILITARY a Holsters HPE márka kizárólagos forgalmazója
A Holsters HPE egy 1924-ig visszanyúló hagyományokkal rendelkező vállalat, amely taktikai felszerelések és védelmi eszközök gyártására specializálódott a hadsereg, a rendőrség, a határőrség, valamint a civil felhasználók számára. A kínálatban többek között bilincsek, különféle védelmi kiegészítők és paprika spray-k találhatók - beleértve a népszerű Hi-Max sorozatot, amelyet az egyenruhás szolgálatok használnak és számos országba exportálnak, valamint a hatékony Predator termékeket, amelyeket a szakemberek nagyra értékelnek. A vállalat Európa vezető paprika spray gyártói közé tartozik, és több mint két évtizede folyamatosan szállít megoldásokat az egyenruhás szolgálatok számára. A HPE termékek megfelelnek a nemzetközi szabványoknak, amit az ISO 9001, AQAP és NATO NCAGE tanúsítványok igazolnak. Az európai gyártók között a márka saját kutató és tesztlaboratóriumaival tűnik ki, ahol új védelmi formulákat fejlesztenek, és a taktikai felszerelést valós körülmények között dolgozó felhasználók tapasztalatai alapján tökéletesítik.
| Súly | 87 g |
|---|---|
| Kapacitás | 75 ml |
| Termék kiszórási forma | Sugár |
| Hatótávolság akár | 5 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 15 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 3 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| Tartály magassága | 128 mm |
| Tartály szélessége | 35 mm |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| LED dióda | Nem |
| Rögzítés készletben | Nem |
| Egységérték | 75 ml |
| EAN | 5907049004691 |
| Manufacturer code | 441 DE |
| Márka | Holsters HPE |
| EAN |