Sabre Red Frontiersman Bear Spray paprikaspray medve, farkas és vaddisznó ellen 272 ml - szórófej (DE)
Sabre Red Frontiersman Bear Spray paprikaspray medve, farkas és vaddisznó ellen 272 ml - szórófej (DE)
272 ml-es paprikaspray. Hasznos lehet a szabadban, a kertben, a kempingben, vagy olyan nemzeti parkokban történő túrázás során, ahol nagy, veszélyes emlősök, például medvék, farkasok vagy vaddisznók élnek. A gáz nem mérgező és nem jelent veszélyt a környezetre. Állatok számára biztonságos, hatékonyan elriasztja őket anélkül, hogy kárt okozna nekik.
A paprikaspray kiegészítő címkével rendelkezik a német piacra. Németország területén is legálisan birtokolható és hordható. A címkék sorozattól függően eltérhetnek, a spray-ket véletlenszerűen küldjük ki.
A keverék összetétele
A készítmény összetétele 2,0%-os koncentrációjú MC-n (Major Capsaicinoids) alapul, ami magas hatékonyságot biztosít. A keverék kúpos alakú, finom ködfelhő formájában szabadul fel, ami lehetővé teszi az állat légzőrendszerén keresztül történő további hatást.
Zár, világító fej, kúpos sugár
A tartály biztonsági retesszel rendelkezik, amely megakadályozza a véletlen használatot, valamint sötétben világító fejjel, amely megkönnyíti a gáz gyors megtalálását gyenge fényviszonyok között. Az anyag nem mérgező és állatokra nem káros.
főbb jellemzők
- 2,0% MC tartalom
- állatok elleni használatra szánt
- hatótávolság: 5,5 méter
- kúpos sugár
- sötétben világító fej
- zár
MILITARY a Sabre márka hivatalos forgalmazója.
A Sabre Security Equipment Corporation egy amerikai márka, amely 1975 óta működik, és személyi védőfelszerelések és biztonsági rendszerek gyártására specializálódott. Több mint 45 éves tapasztalattal iparági vezetővé vált, széles választékot kínálva olyan termékekből, mint a paprikaspray-k, személyes riasztók és állatriasztók. A hatás, különösen a paprikaspray hatékonyságát rendszeres vizsgálatok is igazolják független laboratóriumokban. A Sabre nagy jelentőséget tulajdonít a felhasználók oktatásának, gyakorlati anyagokat és útmutatókat biztosítva a felszerelés biztonságos használatához. A világ minden táján végzett egyenruhás formációkkal való együttműködés lehetővé teszi a vállalat számára, hogy folyamatosan fejlessze személyvédelmi megoldásait.
| Súly | 360 g |
|---|---|
| Kapacitás | 272 ml |
| Termék kiszórási forma | Szórófej |
| Hatótávolság akár | 5,5 m |
| OC irritatv anyag koncentráció | 10 % |
| OC kapszaicinoid-tartalma | 20 % |
| OC csípősség Scoville-skálán | 2 mln SHU |
| Keverék kapszaicinoid-tartalma | 2 % |
| Tartály magassága | 240 mm |
| Tartály szélessége | 75 mm |
| Gyártási ország | USA |
| Egységérték | 272 ml |
| EAN | 5907049003670 |
| Manufacturer code | FBAD-06-EU DE |
| Márka | Security Equipment Corporation |
| EAN |